Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Що робити, якщо ви запізнилися на літак або на реєстрацію

запізднення_на_регістраціюПроспали, переплутали час або дату вильоту, не продзвенів будильник... Така неприємність може трапитися з кожним з нас. Що робити, якщо ви запізнилися на літак? Кілька корисних порад допоможуть вам заощадити гроші і нерви.

Якщо ви запізнилися на реєстрацію, але літак ще не злетів

В цьому випадку у вас ще залишився шанс потрапити на літак. У більшості аеропортах працюють стійки реєстрації для тих пасажирів, хто запізнився. Але майте на увазі, що ця процедура зазвичай платна. Якщо ви не знайшли такої стійки, то вирушайте на пошук представника авіакомпанії, який може провести вас на борт літака, поки той ще не злетів. Але пам'ятайте про процедуру передпольотної підготовки. Якщо до вильоту залишилося зовсім мало часу, то ви можете не встигнути потрапити на борт.

Якщо ви пройшли реєстрацію, але спізнилися на посадку

І хоча така ситуація трапляється досить рідко, але все ж не виключена. В цьому випадку вам потрібно якомога швидше звернутися до представника авіакомпанії. Можливо вас ще встигнуть посадити на літак.

Якщо ви запізнилися на реєстрацію, літак вже вилетів

 Якщо реєстрація на літак вже закінчилася, це ще не означає, що все втрачено, особливо, якщо авіаквиток куплений туди-назад, цілком можливо, вам вдасться поміняти авіаквиток на інший рейс, якщо, звичайно, будуть вільні місця в літаках.

Читати далі

Реєстрація авіаквитків онлайн

Реєстрація авіаквитків онлайнКожен, хто хоч раз літав на літаку, добре пам'ятає довжелезні черги до стійки реєстрації. Звичайно, пасажири першого і бізнес-класу проходять процедуру реєстрації на рейс в рази швидше, ніж пасажири економа. Однак у останніх є цілком реальний шанс не нудитися в черзі, а відразу перейти на наступний етап. Секрет - в онлайн-реєстрації.

 

Онлайн-реєстрація доступна на сайтах більшості авіакомпаній. Найчастіше онлайн-реєстрація відкривається за 23 години до вильоту. Пройти її можна в будь-який момент, але не пізніше, ніж за 1 годину до того, як літак підніметься в небо. Все, що потрібно для онлайн-реєстрації авіаквитка - стабільний сигнал інтернет-з'єднання, знання адреси сайту авіакомпанії і даних замовлення. Майже у кожної авіакомпанії реєстрація електронних квитків на літак винесена в окремий розділ сайту, тому знайти потрібну кнопку буде просто. Процедура онлайн-реєстрації займає кілька хвилин проти півгодини і більше в черзі в аеропорту.

При реєстрації авіаквитків ви можете вибрати зручні місця в літаку. Це безумовний плюс - можна дочекатися відкриття реєстрації онлайн і спокійно вибрати те саме заповітне місце біля ілюмінатора.

Посадковий талон ви отримаєте на електронну пошту. Іноді можна роздрукувати його відразу після проходження онлайн-реєстрації, без очікування листи. Посадковий талон потрібно обов'язково роздрукувати, інакше вас не пустять в літак. Посадковий талон можна роздрукувати в кіосках самостійної реєстрації в деяких великих аеропортах.

Читати далі