Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Як відбувається переліт з пересадкою

peresadka-na-inshyy-litakПрямі перельоти, зрозуміло, самі зручні та 

комфортні. Але в деякі точки світу просто не існує прямих рейсів, і дістатися до них можна тільки з пересадкою.

Яким чином відбувається переліт з пересадкою, чим транзитний рейс відрізняється від прямого

  • Прямий рейс - це рейс, коли переліт з аеропорту вильоту в аеропорт призначення здійснюється на одному літаку.
  • Переліт з пересадкою – той випадок, коли ви летите до місця призначення найчастіше на двох літаках, а під час перельоту у вас буде зупинка, під час якої вам потрібно буде перейти з одного літака в інший.

Особливості пересадок в залежності від авіакомпаній, які обслуговують рейси

Транзитний переліт може здійснюватися як однією, так і різними авіакомпаніями.

  • У разі, коли переліт здійснює одна компанія, вам спочатку потрібно буде сісти в перший літак цієї авіакомпанії, а в транзитному аеропорту, пересісти в інший літак, що належить цій же авіакомпанії.
  • У разі, коли переліт здійснюють кілька авіакомпаній, ви спочатку сідайте в літак однієї авіакомпанії, а в транзитному аеропорту, пересідаєте в літак, що належить іншій авіакомпанії. Ці авіакомпанії можуть бути пов'язані або не пов'язані один з одним партнерськими відносинами.
  • Якщо ви здійснюєте переліт за допомогою авіакомпаній-партнерів, у вас на руках буде одна маршрутна квитанція, в яку внесено обидва ваших перельоту, а за стиковку і пересадку відповідають авіакомпанії.
  • Якщо авіакомпанії не пов'язані між собою партнерськими відносинами, маршрутних квитанцій буде дві - на кожен рейс окремо, а за стиковку і пересадку відповідають вже не авіакомпанії, а тільки ви.
Читати далі

У чому різниця між стикувальним рейсом і рейсом з пересадкою

reys-zi-stykuvannyam-odyn-aviakvytokz-peresadkoyu-aviakvytokБільшість пасажирів вибирають тільки прямі рейси для перельоту, вони бояться невідомості та не хочуть зайвих проблем. Але є інша категорія пасажирів, які навпаки, вибирають стикувальні маршрути і рейси з пересадкою. Для чого їм потрібні такі складнощі? Чим відрізняється стикувальний рейс від рейсу з пересадкою? І коли має сенс вибирати рейс зі стикуванням і пересадкою?

Стиковка

Стиковка - це політ з посадкою в одному або декількох 

пунктах з одним квитком на літак. Зупинки робляться для зміни повітряного судна - тобто пасажири залишають в пункті зупинки один літак, переходять в аеропорт, щоб пересісти в інший лайнер.

При стикувальному рейсі - один авіаквиток, один номер бронювання, одна авіакомпанія (можуть бути компанії партнери і дочірні). Оплачується такий авіаквиток один раз на сайті авіакомпанії або на сайті посередника.

Стиковка може проходити від 1 години до доби. Повторна реєстрація не потрібна, вона оформляється один раз - в аеропорту відльоту. При цьому ви отримуєте один загальний посадковий талон або два відразу на обидва відрізка шляху, який потрібно пред'явити в проміжному аеропорту.

Читати далі

Як бути з багажем при перельоті з пересадкою

як_бути_з_багажом  Умови оформлення багажу при перельоті з пересадками залежать від правил авіакомпаній та аеропортів.

Коли реєстрація багажу відбувається відразу до пункту призначення

Якщо переліт до пункту призначення здійснюється кількома авіакомпаніями, то не забудьте поцікавитися при реєстрації на перший рейс, чи можливо зареєструвати багаж відразу до пункту призначення.

Коли політ здійснюється за єдиним квитком до кінцевого пункту призначення, то, як правило, багаж можна зареєструвати при вильоті, і про нього будуть піклуватися авіакомпанії до закінчення польоту.

Читати далі

Авіаквитки без пересадок і з пересадками: плюси і мінуси

Рейс_з_пересадками_дешевші_прямих-рейсів Подорожувати в різні країни можна з десятками авіакомпаній, і пропонують вони купувати квитки на літак з пересадками і без. У кожного з варіантів є свої плюси і мінуси, і їх варто враховувати перед придбанням місця на рейс.

Які бувають пересадки?

Переліт через інші країни - це часта практика, адже прямих рейсів до багатьох куточків світу не існує. І це абсолютно не страшно, дочекатися потрібного рейсу в транзитному аеропорту не складно, але при цьому варто враховувати, що пересадки бувають різні:

- стикування в одному терміналі;

- виліт з іншого терміналу;

- виліт із іншого аеропорту.


Короткі пересадки часто відбуваються в рамках одного терміналу, тоді лише необхідно пройти в зал очікування, а по закінченню часу сісти на потрібний рейс. При цьому не потрібно проходити додаткові перевірки та не потрібна віза.

Виліт з іншого терміналу трохи складніше. В аеропорту необхідно уточнити розташування терміналу, з якого буде виліт. Часто дістатися до нього можна пішки, іноді передбачено спеціальний транспорт. При цьому можлива додаткова реєстрація на рейс, перевірка документів, багажу.

Найскладніша пересадка - з різних аеропортів. Тоді потрібно дістатися до місця старту. Щоб дізнатися маршрут, варто підійти до співробітників аеропорту, вони підкажуть кращі способи.

Читати далі