Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Чи можна літати на ранніх термінах вагітності та як зробити політ комфортним

 

vahitnist-pry-aviapereloti У більшості випадків авіаперельоти не роблять негативного впливу на вагітність, якщо немає хронічних захворювань і ускладнень. Несприятливим часом для подорожей прийнято вважати перший триместр, коли підвищена ймовірність викидня, і третій, коли збільшений ризик відшарування плаценти, передчасних пологів.

Останні дослідження довели, що при відсутності ускладнень можна літати на літаку на будь-якому терміні вагітності. Необхідно пам'ятати, що у кожної жінки вагітність протікає по-своєму, тому важливо перед польотом проконсультуватися з спостерігає лікарем.

Переліт на літаку на ранніх термінах вагітності вважається не найкращим часом. Через гормональних змін в організмі майбутніх мам в перший період вагітності відчувають загальне нездужання, їх дошкуляють головні болі і нудота.

Такі неприємні симптоми, при перельоті в ранній період вагітності (до 12 тижнів), можуть посилитися в наслідок перепаду тиску. Знижений тиск в салоні літака може стати причиною кисневого голодування як для внутрішніх органів мами, так і для малюка.

При нормальному розвитку вагітності ймовірність шкоди від перельоту дуже мала, але перш ніж сідати в літак на ранніх термінах вагітності, про можливі наслідки варто все ж подумати.

Читати далі

Вартість авіаквитків для дітей. До скількох років купується дитячий квиток на літак? ЧАСТИНА 2 .

podorozh-z-ditmyЯкщо під час подорожі дитині виповнюється 2 роки або 13 років

Купуючи квиток в обидва боки, багато хто стикається з ситуацією, коли під час подорожі дитині виповнюється два роки (або 13 років). Вартість авіаквитка на переліт, залежить від авіакомпанії. Умовно можна розділити їх на три категорії:

  • Авіакомпанії, що дозволяють переліт туди і назад за тарифом INF (для дітей до 2-х років);
  • Авіакомпанії, що просять купувати два різних квитка: один, на рейс «туди», по тарифу INF, інший, «назад» - за тарифом CHD. Або ж відразу купувати квиток на літак в обидва боки по тарифу для дітей від 2-х до 12 років.
  • Авіакомпанії, що просять бронювати авіаквитки в обидва боки по тарифу CHD.

Якщо вашій дитині виповнилося 2 роки, але він летить за тарифом INF, то необхідно забронювати для нього окреме місце.

Список авіакомпаній, що дозволяють летіти по тарифу INF дітям, яким під час подорожі виповнилося 2 роки:

Air Pacific

Alitalia

American Airlines

Australian Airlines

British Airways

British Midland airways (BMI)

Brussels Airlines

China Southern Airlines

Czech Airlines

Icelandair

Malasia Airlines

SAS

Singapore Airlines

TAM Linhas Aereas

THAI Airways

Ukraine International Airlines

Vietnam Airlines

Верджін Атлантік Ейрвейз

Джорджіан Ейрвейз

Kіпрські авіалінії

Острал Авіалінії

Ейр Європа

Читати далі

Вартість авіаквитків для дітей. До скількох років купується дитячий квиток на літак? ЧАСТИНА 1.

aviakvytky-dlya-diteyПодорожувати з дітьми завжди клопітно. Як правило, виникає маса питань. У нашій статті розглянемо питання, пов'язане з покупкою авіаквитка дітям.

Авіаквитки для дітей до 1-го року

Поняття «авіаквиток для дитини до року» не існує. Всі авіакомпанії дітей-мандрівників поділяють тільки на дві категорії:

INF (інфант, немовля, дитина до 2 років);

CHD (чайлд, діти з 2 до 12 років).

Залежно від того, до якої категорії відноситься ваша дитина, змінюється розмір знижки, яку можна отримати при оформленні дитячого авіаквитка.

Авіаквитки для дітей до 2-х років (INF)

Дитина віком до 2-х років може летіти з батьками без окремого пасажирського місця в літаку безкоштовно. Попередньо потрібно оформити нульовий авіаквиток, інакше вашого малюка не пустять в літак.

При оформленні нульового авіаквитка потрібно вказати вік дитини на момент здійснення рейсу, а не на момент бронювання. Так якщо, в момент придбання авіаквитка вашій дитині 1 рік 9 міс., А в момент вильоту 2 роки 1 день, система бронювання видає помилку невідповідності дати народження. В цьому випадку, вибираючи тип пасажира, потрібно вказати «дитина 2-12 років» і оплатити його відповідно до спеціального тарифу для дітей.

Читати далі

Переліт дитини без батьків

dytyna-bez-batkiv-v-litaku  Кожна авіакомпанія встановлює свої правила перельоту дитини без батьків або опікунів. Тому в першу чергу, що потрібно зробити батькам - це зв'язатися з обраної авіакомпанією і уточнити чи можливий взагалі переліт дитини без батьків на літаках даної авіакомпанії, чи надається у них послуга «супроводу дитини». Якщо самостійний переліт дитини можливий, уточніть, скільки буде коштувати для вас дана послуга. які документи потрібні і яким буде порядок оплати послуги.

Далі вам необхідно буде звернутися в представництво авіакомпанії, заповнити заяву на перевезення несупроводжуваного дитини і забронювати послугу.

Зазвичай послуга супроводу дітей обов'язкова в тому випадку, якщо самостійно летить дитина у віці від 5 до 12 років. Але за бажанням батьків супровід можна замовити і для дітей і старшого віку - до 16 років. І лише, деякі авіакомпанії беруться супроводжувати дітей молодше 5-ти років.

Увага!

-Бронювання послуги здійснюється тільки в офісах власного продажу авіакомпаній

-Квиток на літак оформляється тільки після підтвердження оплати послуги «супровід дитини».

-Оформляти послугу «супровід дитини» і купувати авіаквиток краще заздалегідь, тому що авіакомпанії зазвичай виділяють обмежену кількість місць на дітей, які потребують супровід. Якщо ліміт вичерпано, вашій дитині можуть відмовити.

Реєстрація на рейс дитини, яка летить без родичів

-Реєстрація дитини, який летить без батьків, можлива тільки в аеропорту.

-Попередня або онлайн-реєстрація неможлива.

Читати далі