Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Замовлення і бронювання авіаквитків

Коротка і точна інформація про бронювання авіаквитків через інтернет

Робіть бронювання заздалегідь, як мінімум, за 2-3 місяці до вильоту. Чим раніше ви займетеся бронюванням авіаквитків, тим дешевше обійдеться вам квиток на літак.

При онлайн бронюванні авіаквитків користуйтеся кредитною карткою Visa або Master Card. Або електронними грошима - вийде дешевше. Бронювання авіаквитків через інтернет - абсолютно безпечна процедура, головне, ні в якому разі, ні в якому разі не повідомляйте стороннім особам номер вашої кредитної картки!

Замовлення авіаквитків туди-назад значно дешевше. Найчастіше вартість квитка на літак в одну сторону практично не відрізняється від ціни туди-назад.

Намагайтеся бронювати квиток на літак на вівторок, середу або четвер. На ці дні, як правило, можна купити авіаквитки дешевше, ніж на вихідні або на понеділок.

Спробуйте пошукати авіаквитки на сусідні дати. Цілком можливо, що замовлення квитків на літак на найближчу дату обійдеться вам значно дешевше. Користуйтеся календарем цін на нашому сайті - в ньому ви зможете побачити ціни авіаквитків на сусідні дати.

Пробуйте міняти місто вильоту / прильоту. Часто буває так, що вигідніше замовити авіаквиток з сусіднього міста, а до нього дістатися наземним транспортом.

Щоб забронювати квиток на літак дешево, регулярно моніторьте ціни та спецпропозиції авіакомпаній. Для цього підпишіться на нашу розсилку, і ми будемо регулярно надсилати вам найсвіжішу інформацію про ціни на авіаквитки.

Авіаквиток повинен бути сплачений протягом 24 годин з моменту бронювання. В іншому випадку бронь буде анульована.

Для повернення або перебронювання авіаквитків звертайтеся в агентство, в якому ви замовили квиток на літак. Причому, чим раніше ви повідомите про це агентство, тим краще. Контактні дані агентства ви можете знайти в листі-підтвердженні бронювання авіаквитка.

Ні в якому разі не бронюйте квитки на сумнівних сайтах. Наш пошуковик Aviasales.ru дуже уважно ставиться до вибору партнерів і гарантує надійність всіх агентств, з якими працює.