Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Авіаквитки онлайн. Бронювання

Авіаквитки онлайн 

Бронювати та купувати авіаквитки за кілька хвилин, не виходячи з дому - це вже скоріше правило, ніж виняток. Далеко в минулому залишилися дні, коли потрібно було їхати в каси аеровокзалу, вистоювати чергу і чути: «всі квитки продані». Зараз можна замовити авіаквитки онлайн! Тепер ви самі вибираєте, звідки, куди і коли летіти, якою авіакомпанією, на яких умовах і за яку ціну.

Читати далі

Як забронювати квитки без оплати

Частий питання - чи можна забронювати квиток зараз, а оплатити потім? Відповідаємо - можна. Але важливо знати кілька тонкощів, які допоможуть такі квитки знайти і отримати таку послугу безкоштовно.

Зазвичай, для бронювання авіаквитків без оплати є дві причини:

  • Під рукою не виявилося банківської карти або недостатньо коштів, а хочеться зафіксувати квиток за низькою ціною.
  • Авіаквитки потрібні для подачі документів на візу, але немає стовідсоткової впевненості, що консульство схвалить заяву.

У цих випадках є два способи забронювати квитки без оплати.

1. Бронювання на сайті авіакомпанії

 Багато авіакомпаній з розумінням ставляться до необхідності відкладеного платежу при бронюванні. Наприклад, найбільший європейський перевізник Lufthansa надає дві доби на оплату броні. Американці United готові притримати для вас бронь на цілий тиждень, а Korean Air і до десяти днів! Важливо пам'ятати, що компанія може в односторонньому порядку скоротити час на оплату броні. Про це вони відразу повідомлять вас по електронній пошті або телефону, тому вказуйте реальні дані при бронюванні. Обов'язково вивчіть всі умови відкладеного платежу. Деякі авіакомпанії залишають за собою право стягувати невеликі штрафи, якщо ви відмовляєтеся від оплати броні в термін.

2. Бронювання на сайті агентств з продажу квитків

Цей варіант найпоширеніший, тому що агентство може надати послугу відкладеного платежу на квитки і тих авіакомпаній, які самі подібну можливість не мають. У досвідчених мандрівників користується популярністю сервіс agent.ru, де можна забронювати квитки без оплати на строк від 12 до 72 годин. Час безпосередньо залежить від дати вильоту. Бронюючи квитки на найближчі дні, не варто сподіватися, що вам дадуть більше доби на оплату. Але при пошуку за кілька місяців до вильоту можна без зусиль знайти варіанти бронювання на кілька діб.

Порада: якщо для подачі документів на візу вам потрібно паперова копія, то допоможуть сервіси перевірки бронювань:

Після скоєння бронювання, введіть на одному з сервісів свій 6-значний код PNR (повинен прийти на e-mail після бронювання) і прізвище пасажира латиницею. Після ви побачите свою бронь зі статусом «підтверджена» і зможете роздрукувати документ.

Читати далі

Як купити квиток на літак без закордонного паспорта

bronyuvannya-aviakvytka-bez-zahranpasportuoformlennya-aviakvytka-bez-zahranpasportu Бувають такі ситуації, коли потрібно терміново купити авіаквиток в іншу країну, а закордонний паспорт ще не готовий або у нього вийшов термін дії. Як же бути в такій ситуації і чи можна купити авіаквиток без закордонного паспорта?

У цій ситуації не варто хвилюватися, тому що більшості закордонним авіакомпаніям для оформлення авіаквитка на літак потрібні тільки прізвище та ім'я пасажира, зазначені латинськими буквами, контактні дані (такі, як телефон, адреса, адреса електронної пошти). Наприклад, до таких авіакомпаніям належать: Wizz Air, Lufthansa, Air Berlin.

Але все ж таки для деяких авіакомпаній, наприклад Montenegro Ailines, потрібна інформація про номер закордонного паспорта.

У разі якщо на руках старий закордонний паспорт, а новий ще не отримано, потрібно вказати номер старого закордонного паспорта при цьому, в примітці краще відзначити, що це дані старого документа. А коли буде отримано новий закордонний паспорт, безпосередньо зателефонувати в авіакомпанію і повідомити нові дані.

Читати далі

Які документи необхідні для покупки авіаквитка

pokupka-aviakvytkapokupka-aviakvytka На внутрішні рейси по Україні обов'язково:

  • для дорослих - цивільний паспорт України або закордонний паспорт;
  • для дітей - свідоцтво про народження або документ, що підтверджує особу.

На міжнародні рейси:

Якщо ви вирішили відправитися в закордонну подорож або вас чекає ділова поїздка, тоді крім закордонного паспорта необхідні і інші документи для виїзду і в'їзду в країну. Всю інформацію про список додаткових документів можна отримати в консульстві тієї країни, яку плануєте відвідати.

  • закордонний паспорт громадянина України (громадяни України для перельоту в Російську Федерацію і Республіку Білорусь можуть використовувати цивільний паспорт);
  • проїзний документ дитини;

Важлива інформація:

з 26 червня 2012 роки діти, які подорожують з, в або через країни Європейського Союзу, обов'язково повинні мати при собі паспорт, виданий на ім'я дитини. Подорож дітей за паспортами батьків, в яких вказані імена дітей, більше не допускається. Особи, які подорожують до Сполучених Штатів Америки, також повинні звернутися за додатковим дозволом на подорож.

Читати далі

Як забронювати квитки на сайті ifly.ua?

 

Для того, щоб створити бронь, виберіть варіант перельоту і заповніть сторінку оформлення замовлення, де необхідно вказати адресу електронної пошти, номер контактного телефону, прізвища та імена пасажирів на латиниці, а також їх дати народження. Після натискання кнопки «Продовжити» ви потрапите на етап оплати і отримаєте лист по електронній пошті з терміном дії броні і посиланням для оплати квитків.

Ви можете оплатити замовлення відразу або скористатися посиланням з листа в межах зазначеного терміну оплати. Зверніть увагу, що зазначений термін може бути скорочений на вимогу авіакомпанії, в цьому випадку на вашу пошту може прийти нове повідомлення.

Читати далі