Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Знижки на авіаквитки

 Знижки люблять всі. Іноді можна дуже вдало підгадати пору розпродажів і полетіти на край світу практично задарма. Як можна придбати авіаквитки зі знижкою і заощадити?

Знижки на авіаквитки

Найпростіший спосіб отримати значну знижку на авіаквитки - раннє бронювання. Глибина бронювання (максимальний термін до вильоту, за який можна забронювати авіаквиток) може досягати 360 днів. При такому бронюванні можна розраховувати на знижку. Її величина відрізняється залежно від обраної авіакомпанії, але іноді можна купити квиток майже в два рази дешевше.

Другий надійний спосіб отримати авіаквитки по знижкам - літати «туди-назад» однієї і тієї ж авіакомпанією. За «вірність марці» авіакомпанія знижує ціну на авіаквиток.


Як дізнатися, чи є знижки на авіаквитки 

Іноді авіакомпанії влаштовують розпродажі авіаквитків, влаштовують акції та спеціальні пропозиції. Найчастіше вони приурочені до свят, наприклад, до новорічних (різдвяних) канікул. Розмір знижки та умови її отримання встановлює кожна авіакомпанія самостійно.

У багатьох авіакомпаніях діють програми лояльності - різні клубні карти, на яких накопичуються бонуси або милі, які можна обміняти на квиток. Вони зараховуються кожен раз, коли ви робите переліт. Кількість миль (бонусів) може залежати від відстані, яку ви пролетіли або від суми, витраченої на квиток. Ця пропозиція вигідно для тих, хто літає дуже часто. Накопичених миль може вистачити і на внутрішньо-, і на міжнародний переліт - все залежить від умов зарахування та кількості миль (бонусів) на картці. За такими програмами можна отримати авіаквитки зі знижкою, або розплатитися балами (бонусами, милями) за весь переліт цілком. З умовами можна ознайомитися на сайті авіакомпанії.

 
Додаткові знижки

Які знижки на авіаквитки можна отримати ще? Багато зарубіжні авіакомпанії надають молодіжні знижки - іноді до 30% від вартості авіаквитка. Знижки надаються власникам карт ISIC і EURO <26. Студентам варто уважно вивчити тарифну політику авіакомпанії, якщо вони хочуть отримати знижку і заощадити на авіаперельоті.

Ще один спосіб отримати знижку від авіакомпанії - здійснювати організовані, групові перельоти. Групою вважається 10 і більше мандрівників, які купують квитки. Знижки невеликі, але це все ж краще, ніж її відсутність.

 Авіаквитки для дітей

Подорож з дітьми - справа клопітка. У батьків, звичайно, маса питань. Які потрібні документи? Чи потрібна довіреність? Скільки коштує дитячий квиток? І, звичайно ж - чи є якісь знижки дітям на авіаквитки? Давайте розберемося. На «сленгу» авіакомпаній все маленькі мандрівники діляться на дві категорії: INF (інфант, немовля, дитина до 2 років) і CHD (чайлд, діти з 2 до 12 років). Від того, до якої категорії зараз належить ваша дитина, залежить розмір знижки, яку можна отримати при оформленні дитячих авіаквитків.

Купуємо авіаквиток на дитину 2-х років

Малюки до двох років подорожують на колінах у батьків, окреме місце їм не надається. Саме тому на такі квитки існують величезні знижки - до 90 і навіть 100% від тарифу. Немовля можна провезти безкоштовно, але при цьому дуже важливо теж оформити на нього окремий квиток. Такі авіаквитки на дитину 2 роки називають «нульовими», без нього малюка не пустять на борт літака. Згідно з правилами, один дорослий може провести з собою тільки одного немовляти без місця. На інших дітей необхідно оформляти «дитячий» квиток з місцем, незалежно від їх віку. Наприклад, якщо в подорож вирушає мама з півторарічними близнюками, то один з них летить безкоштовно, а на другого доведеться оформляти окремий дитячий квиток з наданням місця. Немовля в літаку - повноцінний пасажир, тому деякі авіакомпанії дозволяють разом з ним безкоштовно провезти 10 кг багажу і надають можливість замовити на борту літака люльку для немовлят та спеціальне харчування. Ваша дитяча коляска поїде в багажному відділенні. Найчастіше авіакомпанії не вважають її багажем і не беруть за неї окрему плату.

 
Авіаквитки для дітей з 2-х до 12-ти років

Діти старше двох років подорожують майже як дорослі - для них оформляються квитки з окремим місцем. Знижка на такі дитячі авіаквитки зазвичай становить 50% від тарифу, однак може бути і менше, і більше (до 70%). Дитина в цьому віці може взяти з собою стільки ж багажу, що і дорослий пасажир. Авіаквитки дітям до 12 років купують їх батьки або опікуни. Для покупки знадобиться свідоцтво про народження дитини (інформація про всі знижки на авіаквитки).

 
Міжнародні перельоти з дітьми

Дитина - громадянин РФ, якому не виповнилося 14 років, може в'їхати за свідоцтвом про народження в Білорусію і Казахстан. Для відвідування інших країн необхідний окремий закордонний паспорт. У разі виїзду дитини тільки з одним з батьків згоди на виїзд від другого з батьків не потрібна. В межах Росії діти у віці до 12 років можуть здійснювати перельоти тільки в супроводі дорослого. Однак в разі, якщо дитина до 18 років летить в супроводі дорослого, але не без батьків, то в обов'язковому порядку потрібно оформити нотаріально завірена згода батьків на виїзд дитини. Діти від 8 до 18 років можуть літати міжнародними рейсами без супроводу дорослих. Вони повинні мати завірене нотаріально або в консульстві згоду батьків (або усиновлювачів, опікунів, піклувальників).