Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Класи обслуговування в літаку

 Добиратися з пункту А в пункт Б на літаку можна з різним рівнем сервісу. На сьогоднішній день існує декілька класів авіаквитків: перший клас, бізнес і економ. Чим вони відрізняються?

Класи обслуговування в літаку: Економ клас

Економічний клас - це своєрідний «повітряний плацкарт». Квитки в економ-клас - найдешевші, але при цьому на якісь новації в польоті розраховувати не доводиться. Салон економ-класу займає більшу частину літака - середню і хвостову. Літаки деяких авіакомпаній обладнані тільки салонами економ-класу - найчастіше таке трапляється у лоукостерів.

Сидіння в економ-класі розташовуються тісно один до одного. В одному ряду може бути 6 або 10 сидінь. Якщо переліт триває більше 1,5 годин, пасажири отримують харчування. Стійка реєстрації в аеропорту загальна, до літака пасажирів довозять автобусом в кілька прийомів або вони самостійно добираються до нього телескопічним трапом. Норми багажу і ручної поклажі різні у всіх авіакомпаній. У недорогих тарифах багаж може бути взагалі не включений у вартість. Максимальна вага ручної поклажі може досягати 10 кг, а багажу - 23 кг.

 

Класи обслуговування в літаку:Бізнес клас

Бізнес-клас - другий за поширеністю клас обслуговування в літаку. Сидіння в бізнес-класі розташовані просторіше, частіше - по чотири в ряд. Зустрічаються літаки, в яких сидіння в бізнес-класі розташовуються по шість в ряд, але з великим інтервалом між ними, ніж в економі. Крісла розкладаються - найчастіше до 160 градусів. У деяких літаках можна зустріти крісла, які трансформуються в повноцінне спальне місце, тобто розташовуються паралельно підлозі.

У пасажирів бізнес-класу окрема стійка реєстрації, зал очікування, до літака їх, як правило, довозять на спеціальному транспорті. Іноді надається послуга трансферу від / до аеропорту. У польоті їм покладаються безкоштовні напої (в тому числі і алкогольні), широкий асортимент харчування, закусок. Норми ваги багажу і ручної поклажі вище, ніж в економ-класі.

 
Класи обслуговування в літаку:Перший клас

  Перший клас - оплот розкоші в повітряних перевезеннях. Салони першого класу можна зустріти в літаках, які виконують дальні перельоти - наприклад, трансконтинентальні. Сидіння в них можуть представляти із себе обгороджене «купе» - з розсувними дверима, ліжком всередині, індивідуальним освітленням. Деякі авіакомпанії пропонують пасажирам особисті каюти, в яких є гардероб, душ і ліжко. Сидіння в першому класі виконані з дорогих матеріалів, оснащені масажним обладнанням. Це можуть бути крісла, ліжка або дивани.

У польоті пасажирам приносять ресторанне меню, в якому є безліч найменувань вишуканих страв і напоїв. Кожне місце обладнане системою розваг - можна дивитися кіно, грати у відеоігри. Іноді в салоні бізнес-класу можна зустріти зону відпочинку з баром, душову кімнату. У пасажирів першого класу своя стійка реєстрації (а іноді навіть термінал), шикарний лаунж для очікування посадки (з м'якими меблями, закусками, напоями, високошвидкісним інтернетом, системою розваг і іноді навіть душем). До літака (а іноді і до аеропорту) пасажири добираються на спеціальному транспорті, кожен - окремо (використовуються автомобілі преміум-сегмента). Норми ваги багажу істотно вище, ніж у пасажирів економічного і бізнес-класу.