Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Як купити дешеві авіаквитки

купити дешеві авіа Подорож - це не обов'язково великі витрати на авіаквитки. Навіть на інший край землі можна полетіти, пристойно при цьому заощадивши: потрібно просто знати секрет, як купити авіаквитки дешево.

Є кілька простих способів купити дешеві авіаквитки. Перший з них - купувати квитки туди-назад однієї в однієї і тієї ж авіакомпанії. Найчастіше великі авіакомпанії пропонують своїм клієнтам знижки за таку покупку. Другий спосіб заощадити на авіаквитках - стежити за системою динамічного ціноутворення.

Ціна на квиток може підвищуватися і знижуватися в залежності від дня тижня, на який планується виліт, від сезонності. Ще є так зване «правило неділі» (Sunday Rule) - щоб полетіти назад по квитках з невеликою вартістю, ви повинні провести в пункті призначення ніч з суботи на неділю. Однак можуть діяти обмеження щодо мінімального і максимального терміну перебування.

Економити на авіаквитках можна і на спеціальні пропозиції авіакомпаній, які з'являються і регулярно, і час від часу. Третій спосіб економії - летіти з пересадками. Часто трапляється, що пересадочний рейс набагато дешевше, ніж прямий.

Ще одна хитрість - при виборі авіаквитків спробуйте міняти міста вильоту і прильоту на найближчі. Іноді різниця в ціні з лишком покриває час і гроші, витрачені на дорогу до сусіднього міста. Четвертий спосіб купити дешеві авіаквитки - літати чартерними рейсами. Найчастіше вони призначаються на сезон і тримають шлях в курортні міста. Ціна на чартери майже завжди нижче, ніж на регулярні рейси, однак тут вас може чекати безліч підводних каменів - наприклад, невключений у вартість квитка багаж або дуже старий літак. Чартери не роблять послугу перевезення тварин, тому улюбленого кота або собаку доведеться залишити вдома.

 

 Як купити найдешевші авіаквиткикупити дешеві авіа

Найдешевші квитки отримує той, хто планує все заздалегідь. Найчастіше спрацьовує правило - «чим раніше, тим дешевше», тому, якщо хочете заощадити, купуйте авіаквитки за 2-3 місяці до вильоту. Деякі авіакомпанії виставляють перші тарифи за півроку і раніше. Дешеві авіаквитки онлайн купують ті, хто твердо впевнений в своїх планах. Недорогі квитки можуть бути безповоротними або які не підлягатимуть обміну. Якщо ви точно знаєте, що ваші плани на поїздку не зміняться, сміливо купуйте такий квиток і економте гроші! Недорогі квитки пропонують авіакомпанії-лоукостер.

Чому вони пропонують низькі ціни на авіаквитки? Лоукостери купують нові, економічні літаки одного типу (щоб додатково не навчати команду і бортпровідників). У салоні літака бізнес-клас - велика рідкість, найчастіше це тільки економ. Економ при цьому дуже і дуже скромний.

Квитки авіакомпанія продає онлайн, місця займаються за принципом «хто встиг - той і сіл біля ілюмінатора», а чим ближче виліт - тим квиток стає дорожче. Іноді в ціну квитка не включається багаж, харчування, реєстрація на рейс в аеропорту, набір безкоштовних послуг на борту - мінімум. Дешево й сердито. На ринку представлені пропозиції як вітчизняних лоукостерів, так і зарубіжних.

Крім перерахованих способів заощадити на покупці авіаквитка є й інші. Про ефективність того або іншого можна судити тільки на основі особистого досвіду. Літайте економно і з задоволенням!