Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Попався помилковий тариф на авіаквиток - що робити?

Напевно, ви не раз зустрічали привабливі пропозиції в наших соцмережах. Наприклад, Болгарію за 2 тисячі грн. або Чорногорію за 3 тисячі. Зрозуміло, що ці ціни набагато нижче навіть тих, що бувають на розпродажах від авіакомпаній. Давайте розберемося, чи варто купувати такі авіаквитки відразу і що робити, якщо вам попався помилковий тариф.

Що таке помилковий тариф?

 Це помилка в ціні квитка, яка трапилася з вини співробітників агентства, або авіакомпанії, або через збій в системі. Що ми бачимо в результаті: квиток за безцінь в пошуку ifly.ua . При цьому вся інформація про час вильоту і прильоту, номер рейсу і пересадки абсолютно вірна. Але ось ціна, може, не відповідати дійсності.

Купувати чи не купувати?

Звичайно, купувати! Насправді у авіаквитків за супернизькою вартості є два сценарії.

  1. Чартери не хочуть летіти порожніми і готові за будь-які гроші посадити вас на свій борт. Квитки на чартери можуть продаватися як за 2-3 дні до вильоту, так і за кілька місяців. Як ви розумієте, в такому випадку хвилюватися про ціну немає за чим. Але потрібно бути точно впевненим, що за день ви зберете валізу і, наприклад, вже завтра опинитеся в аеропорту.
  2. Власне, помилковий тариф. Тут теж не варто затягувати з покупкою. У будь-якому випадку, якщо ціну змінять, вам все до копійки повернуть. Але на нашій практиці було багато мандрівників-везунчиков, яким вдавалося злітати в різні точки світу з помилковим тарифами.

Що робити, якщо все-таки купив квиток по хибному тарифу?

Після оплати квитка обов'язково дочекайтеся підтвердження покупки. Тільки отримавши електронний авіаквиток на email, можна сказати, що ризик скасування вашої подорожі мінімальний. Не хвилюйтеся, підтвердження може йти на пошту кілька годин. Але якщо квиток на руках, то ви у всеозброєнні: договір між вами і компанією, яка не так-то просто скасувати.

Також радимо відразу не оплачувати готелі, страховки, оренду автомобіля та інше. Якщо є час в запасі, краще почекати кілька днів, поки не з'ясуються наслідки помилкового тарифу. Або, якщо виліт вже на носі, дочекайтеся спочатку підтвердження на email.

Чи повернуть гроші за квитки по хибному тарифу?

Так звісно. Вся сума надійде вам на карту, з якої ви оплачували квиток. Але не забуваємо про правило «клієнт завжди правий»: якщо у вас вже є електронний квиток, ви в праві вимагати, щоб вас все-таки посадили на рейс.

Як бачите, купувати квитки по хибному тарифу зовсім не страшно. Ви нічого не втрачаєте. Однак затягувати з покупкою «смачних» квитків не варто: ніхто не знає, скільки годин або днів ціна залишиться актуальною в пошуку.

Щоб бути в курсі самих вигідних пропозицій, підписуйтесь на наш Паблік-чат в Viber , куди ми кожен день викладаємо квитки по аномально низькими цінами.