Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Авіаквитки онлайн. Бронювання

Авіаквитки онлайн 

Бронювати та купувати авіаквитки за кілька хвилин, не виходячи з дому - це вже скоріше правило, ніж виняток. Далеко в минулому залишилися дні, коли потрібно було їхати в каси аеровокзалу, вистоювати чергу і чути: «всі квитки продані». Зараз можна замовити авіаквитки онлайн! Тепер ви самі вибираєте, звідки, куди і коли летіти, якою авіакомпанією, на яких умовах і за яку ціну.

Авіаквитки онлайн За введення електронних авіаквитків потрібно дякувати Міжнародну асоціацію повітряного транспорту (ІАТА). Членами ІАТА є більше 250 авіакомпаній. Щоб скоротити витрати на друк авіаквитків і захиститися від підробок, в 2007 році було прийнято рішення про поступове, але повний перехід на електронні квитки. Програма отримала назву Simplifying the Business. Вже влітку 2016 року авіакомпанії є членами ІАТА перестали оформляти паперові квитки. Клієнт не отримував сам квиток на руки, але йому вручалася маршрутна квитанція. Купити квиток можна було в офісі авіакомпанії, у касі аеровокзалу, у компаній, що продають авіаквитки. Це все одно забирало час: не можна було порівняти ціни на авіаквитки, вибрати кращу пропозицію. Рішення - замовлення авіаквитків онлайн.

Авіаквитки онлайн Якщо ви шукаєте авіаквитки в інтернеті, перед вами відкривається маса можливостей. Можна порівняти ціни, вибрати зручний час вильоту і прильоту, авіакомпанію - і все це не виходячи з дому, за кілька хвилин, в будь-який час доби. Купівля авіаквитків онлайн дозволяє користувачам заощадити час.

В інтернеті можна купити авіаквитки на міжнародні та внутрішні авіарейси. Відбувається бронювання авіаквитків онлайн (в режимі реального часу) - ви самі вибираєте рейс, кількість місць. Оплатити квитки можна банківською картою - всі дані передаються по захищеному каналу. Після оплати замовлення потрапляє в систему бронювання. Ви отримаєте маршрутну квитанцію на електронну пошту протягом 24 годин.

Квитки оформляються не миттєво - для цього потрібен час, який витрачається на обробку інформації в системі бронювання. Після того, як ви отримали маршрутну квитанцію, ви отримуєте гарантію, що тепер ви - пасажир. Коли настане день вильоту, вирушайте в аеропорт з маршрутної квитанцією і документом, що посвідчує особу. Візьміть саме оригінал того документа, за яким оформляли квиток. Реєстрація на рейс проходить на спеціальній стійці. Іноді можна пройти реєстрацію заздалегідь, на сайті авіакомпанії - тоді в черзі стояти не доведеться.

Авіаквитки, куплені онлайн, можна повернути або обміняти відповідно до тарифних правилами. Для цього потрібно звернутися до контакт-центр компанії, у якій ви купували авіаквитки.