Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Що відбувається, якщо хтось вмирає в літаку

bronyuvannya-aviakvytkiv-onlayn Якщо ви часто літаєте літаками, ви знаєте як це сидіти поруч з дитиною що, плаче та кричить, дуже говірким або дуже нетверезим сусідом. Так, ситуація не з приємних, але буває і гірше, наприклад з вами летить пасажир, що помер.

Згідно з дослідженнями з 2008 по 2010 рік на літаках зробили перельоти більше 9 млрд. пасажирів, з них було зареєстровано 11 900 випадків критичного стану під час польоту і тільки 36 закінчилися смертю. Незважаючи на те, що відсоток смертності настільки малий, все ж такі ситуації бувають. Ми розповімо вам про те, що ж відбувається, коли хтось помирає в літаку, як зібрати сили і дух іншим пасажирам в цій неприємній ситуації і як запобігти власній смерті.

Дії авіакомпанії, в разі смерті пасажира на борту під час польоту

У кожної авіакомпанії свої власні правила поведінки в подібній ситуації. Наприклад, свого часу авіакомпанія Singapore Airlines використовували аеробуси зі спеціальним відділенням для зберігання трупів. Були випадки, коли померлої людини поміщали в туалет. Але, згідно з правилами з 2014 року - такий захід вважається неприпустимою, тому що це зневажливе ставлення до померлого і більш того, не пристебнутий труп може пошкодитися під час посадки.

Члени екіпажу разом з диспетчером на землі вирішують чи потрібно продовжити політ або слід зробити екстрену посадку. На їх рішення впливають: місцевість, можливість посадки і причина смерті пасажира. Але, поки літак в повітрі, члени екіпажу відносять тіло на сидіння в незайнятому ряду або в перший клас, де відстань між кріслами значно більше.

Якщо в літаку вільних місць немає, то померлого пасажира залишають на своєму місці, пристібають ременями безпеки і повністю накривають пледом.

chasti-aviapereloty-ta-pokupka-aviakvytkiv Як впоратися з собою, якщо поруч знаходять померлого пасажира?

  • Перше, що потрібно зробити в такій ситуації - це заспокоїтися. Так, неприємно, але процес смерті - це природний процес, така природа. Ваше життя триває!
  • Якщо, це не ваш близька людина, пам'ятайте про те, що його рідним буде набагато важче пережити таку втрату.
  • Не дозволяйте малювати в своїй уяві страшні картини.
  • Подумайте про щось приємне. Наприклад про те, як ви проведете свою відпустку, вихідні.
  • Послухайте улюблену музику, скористайтеся медіа пристроями в літаку.
  • Не хвилюйтеся, бортпровідники зроблять все можливе щоб ви перебували подалі від померлого.

Як запобігти власній смерть в літаку

chasti-aviapereloty-ta-pokupka-aviakvytkiv-online Ніхто не застрахований від смерті, це може трапиться з кожним. Для того що б не сталося критична ситуація під час польоту потрібно:

  • Перед польотом проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем.
  • В салон літака взяти все необхідні ліки, які ви приймаєте. Не забирайте їх далеко. Напишіть коротко в якому разі їх потрібно приймати. В екстреній ситуації можна розгубитися і переплутати лікарські препарати, до того ж поруч сидять пасажири, які можуть подати вам потрібну таблетку.
  • Навіть при легкому нездужанні в салоні літака повідомте про свій стан бортпровідників.

Нехай ваші польоти будуть без пригод!