Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Чи можна літати на ранніх термінах вагітності та як зробити політ комфортним

 

vahitnist-pry-aviapereloti У більшості випадків авіаперельоти не роблять негативного впливу на вагітність, якщо немає хронічних захворювань і ускладнень. Несприятливим часом для подорожей прийнято вважати перший триместр, коли підвищена ймовірність викидня, і третій, коли збільшений ризик відшарування плаценти, передчасних пологів.

Останні дослідження довели, що при відсутності ускладнень можна літати на літаку на будь-якому терміні вагітності. Необхідно пам'ятати, що у кожної жінки вагітність протікає по-своєму, тому важливо перед польотом проконсультуватися з спостерігає лікарем.

Переліт на літаку на ранніх термінах вагітності вважається не найкращим часом. Через гормональних змін в організмі майбутніх мам в перший період вагітності відчувають загальне нездужання, їх дошкуляють головні болі і нудота.

Такі неприємні симптоми, при перельоті в ранній період вагітності (до 12 тижнів), можуть посилитися в наслідок перепаду тиску. Знижений тиск в салоні літака може стати причиною кисневого голодування як для внутрішніх органів мами, так і для малюка.

При нормальному розвитку вагітності ймовірність шкоди від перельоту дуже мала, але перш ніж сідати в літак на ранніх термінах вагітності, про можливі наслідки варто все ж подумати.

chy-mozhna-litaty-pid-chas-vahitnosti Як зробити політ при вагітності комфортним

Дотримання ряду правил допоможе зробити переліт на літаку майбутньої мами максимально комфортним:

  • Для польоту одягніться в «дихаючий», що не утрудняє рухів, одяг.
  • Одягнені компресійні панчохи забезпечать нормальний кровотік і допоможуть уникнути набряків.
  • Одягніть взуття, яка легко може зніматися і одягатися не нахиляючись вниз.
  • Вибирайте місце біля проходу або в першому ряду. Так ви будете менше обмежені в рухах, у вас буде можливість витягнути ноги і буде зручніше вставати, щоб розім'ятися. Також місце в передній частині салону додасть комфортності при перельоті - там менше відчувається турбулентність і краще циркулює повітря.
  • Намагайтеся протягом кожної години вставати і ходити по проходу протягом 10 хвилин і по 5 хвилин здійснювати прості рухи ногами (наприклад, натягувати носок на себе і від себе, робити кругові рухи стопами і т.д.). Це потрібно для зниження ризику тромбозів і варикозного розширення вен, до яких схильні вагітні жінки.
  • yak-zrobyty-polit-komfortnym На ранніх термінах вагітності пристібаєтесь так само, як і всі пасажири. На більш пізніх - ремінь повинен знаходитися нижче живота, як би підтримуючи його. Відстань між ременем і животом має бути не менше двох пальців.
  • Пийте більше рідини.
  • По можливості придбайте квитки бізнес-класу - в ньому ширше сидіння і проходи.
  • Візьміть з собою в дорогу маленькі подушки під шию і поперек.
  • Користуйтеся спеціальними прийомами для зменшення ефекту закладання вух і заколисування.

Вагітність і перельоти на літаку не взаємовиключні поняття. При дотриманні певних правил і запобіжних заходів, а також після консультації з вашим лікарем, ви можете спокійно подорожувати.