Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Які документи необхідні для покупки авіаквитка

pokupka-aviakvytkapokupka-aviakvytka На внутрішні рейси по Україні обов'язково:

  • для дорослих - цивільний паспорт України або закордонний паспорт;
  • для дітей - свідоцтво про народження або документ, що підтверджує особу.

На міжнародні рейси:

Якщо ви вирішили відправитися в закордонну подорож або вас чекає ділова поїздка, тоді крім закордонного паспорта необхідні і інші документи для виїзду і в'їзду в країну. Всю інформацію про список додаткових документів можна отримати в консульстві тієї країни, яку плануєте відвідати.

  • закордонний паспорт громадянина України (громадяни України для перельоту в Російську Федерацію і Республіку Білорусь можуть використовувати цивільний паспорт);
  • проїзний документ дитини;

Важлива інформація:

з 26 червня 2012 роки діти, які подорожують з, в або через країни Європейського Союзу, обов'язково повинні мати при собі паспорт, виданий на ім'я дитини. Подорож дітей за паспортами батьків, в яких вказані імена дітей, більше не допускається. Особи, які подорожують до Сполучених Штатів Америки, також повинні звернутися за додатковим дозволом на подорож.

Закордонний паспорт

Перевіряйте термін дії паспорта, деякі країни вимагають, щоб що б термін дії паспорта був не менше 6 місяців з моменту планованої дати повернення.

Діти

dokumenty-dlya-pokupky-aviakvytkaДіти повинні бути вписані в закордонний паспорт батьків (з 5 років повинна бути вклеєна фотографія) або мати інші документи, що засвідчують особу, також перевіряйте термін дії цього документа. Дітей до 16 років без супроводу батьків або при супроводі одним з батьків необхідно нотаріально завірений дозвіл обох або одного з батьків, якщо він не подорожує з іншими, при супроводі обома батьками беріть з собою свідоцтво про народження дитини, свідоцтво про шлюб зі зміною прізвищ, документ про опікунство, усиновлення, свідоцтво про смерть одного з батьків.

Візи

Візи, якщо необхідні в країну проходження, або транзитні візи (наприклад, неможливо придбати авіаквиток в Мексику через США, навіть якщо ви не будете виходити з аеропорту, вам потрібно буде отримувати візу в США на загальних підставах з обов'язковим відвідуванням консульства)

Будьте уважними

dokumenty-dlya-aviakvytka Будьте уважні при придбанні авіаквитка в агентстві, Ваші паспортні дані повинні збігатися з даними в квитку і термін дії візи з терміном дії замовленого Вами квитка. На жаль служби авіакомпаній, паспортного або митного контролю нещадні до пасажирів з документами які оформлені неналежним чином і просто не допустять вас на рейс. У країні, куди ви прямуєте, можуть існувати власні правила, тому рекомендуємо при купівлі авіаквитка або підтвердження бронювання уточнити процедуру реєстрації.

Екзотичні країни

При подорожі в Африку, Індію та інші країни Азії, необхідно з'ясувати епідеміологічну ситуацію в країні і зробити відповідні щеплення заздалегідь і отримати сертифікати про щеплення.