Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Що робити, щоб не закладало вуха в літаку

airplane-pressure Закладання вух в літаку - найпопулярніша проблема, з якою стикаються люди при авіа перельоті. Про те, чому закладає вуха в літаку і що робити розповімо в нашій статті.

Чому закладає вуха в літаку?

Закладеність і больові відчуття у вухах - це реакція організму на різницю тиску в організмі людини і зовнішнього середовища.

У нормі тиск повітря в вусі (в барабанній порожнині) має дорівнювати атмосферному. Якщо ж тиск не однаковий, то одна зі сторін вдавлює перетинку, і ми відчуваємо це як закладеність у вусі.

Коли літак набирає висоту, атмосферний тиск знижується і виникає різниця тисків, яку ми відчуваємо як закладеність у вухах. При ковтанні або коли позіхаешь внутрішній отвір слухової труби на деякий час відкривається, повітря з більш високим тиском виходить, а з більш низьким заповнює порожнину, тому закладеність вуха зникає.

Що робити, щоб не закладало вуха в літаку

Для того, щоб в польоті в літаку швидко і ефективно позбутися від закладеності, болю і неприємних відчуттів у вухах є кілька поширених способів:

  • Застосовуйте спеціальні беруші для перельотів (їх краще придбати заздалегідь)
  • Частіше відкривайте рот і позіхайте
  • Жуйте жувальну гумку
  • Розсмоктуйте льодяники
  • Пийте рідину через соломинку
  • tysk-u-samoloti. Маленьким дітям допоможе питво з соски
  • Закрийте рот і постарайтеся не дихати протягом декількох секунд
  • Закрийте рот, видихніть через рот і не дихайте протягом декількох секунд
  • Закрийте рот, затисніть ніздрі пальцями, зробіть ковтальний рух
  • Розганяйте кров. Застій крові, провокує закладання вух. Періодично робіть невелику розминку. Наприклад, покрутіть стопами, стискати і розтискати пальці рук і ніг

У разі, якщо у вас нежить або запалення вуха: від перельоту краще відмовитися. Оскільки, в такому стані людина відчуває сильні больові відчуття. Але, якщо у вас немає можливості відкласти переліт, скористайтеся судинозвужувальними засобами.

При алергії - прийміть антигістамінний засіб.

Увага! Ні в якому разі не можна, зціпивши зуби, терпіти біль. Це може призвести до кровотечі і розриву барабанної перетинки!

Що робити, якщо біль не проходить

zakladaye-vukha-v-litaku Як правило, всі неприємні відчуття проходять незабаром після посадки літака. Але що робити, якщо ви вже давно приземлилися, а полегшення досі немає. Такий стан може свідчити і про те, що у внутрішнє вухо потрапила інфекція, і привела до запального процесу. Таке частіше буває, якщо пасажир страждав від застуди під час перельоту.

Найкращий спосіб - звернутися до лікаря для діагностики проблеми. Якщо справа все ж у запаленні, затягувати з лікуванням не варто так як це може призвести до втрати слуху.

Полегшити дискомфорт допоможе масаж вух. Для цього потрібно скручувати вушні раковини або швидко рухати пальцем вставленим у вухо.