Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Чи можна купити авіаквиток іншій людині

Купити авіаквиток іншій людині можна, навіть якщо він/вона в цей момент знаходиться в іншій країні або місті.

У разі, купівлі електронного квитка на літак іншої людини

elektronnyy-kvytok-na-litak.paperovyy-kvytok-na-litak1Якщо ви купуєте квиток на іншу людину за допомогою нашого сервісу, то на етапі бронювання, після вибору маршруту і авіакомпанії, необхідно внести інформацію про пасажира і покупця.

Важливо, щоб були вказані ім'я та прізвище пасажира латиницею правильно, точно так же, як зазначено в паспорті або закордонному паспорті. В іншому випадку, можуть виникнути труднощі при реєстрації.

Цілком можливо, вам знадобляться додаткові документи, якщо за правилами авіакомпанії цьому пасажиру може бути надана знижка від тарифу. Наприклад, при використанні знижки для пенсіонерів, деякі авіакомпанії вимагають вказувати номер пенсійного посвідчення. Купуючи квиток, Ви погоджуєтесь з правилами тарифу і берете на себе зобов'язання донести до пасажира ці правила (наприклад, обмеження по обміну або поверненню).

Після оплати за авіаквиток на зазначену вами електронну пошту буде відправлено маршрутна квитанція. Далі, її можна переслати людині, якій купували авіаквиток. Тому людині залишиться тільки роздрукувати його і пройти з цим документом реєстрацію.

У разі, оформлення паперового квитка на літак іншої людини

paperovyy-kvytok-na-litakЯкщо, наприклад, хочете зробити подарунок, вручивши квиток на літак, а маршрутна квитанція виглядає якось несолідно, то на додаток до електронного можна оформити традиційний паперовий авіаквиток. Майте на увазі, що дану послугу, на сьогоднішній день, надає не кожна авіакомпанія. Найкраще перестрахуватися і заздалегідь уточнити в представництві авіакомпанії, чи можлива виписка паперового квитка на іншу особу.

Як правило, перевізник вимагає дотримання декількох умов:

- квиток повинен бути оплачений в 100% розмірі, в момент покупки його через інтернет;

- для отримання паперового квитка необхідно пред'явити свої документи;

- можливо, за оформлення паперового квитка на літак, на додаток до електронного багато компаній можуть стягувати додатковий збір.

Якщо ви є учасником програми накопичення миль в будь-якої авіакомпанії, то додатковий збір можна внести вашими бонусами. У разі нестачі балів, уточніть, чи можна до них внести оплату готівкою, в розмірі відсутньої суми. Більшість авіаперевізників дану послугу надають, що дуже зручно, як для авіакомпанії, так і для клієнта.