Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Вартість авіаквитків для дітей. До скількох років купується дитячий квиток на літак? ЧАСТИНА 1.

aviakvytky-dlya-diteyПодорожувати з дітьми завжди клопітно. Як правило, виникає маса питань. У нашій статті розглянемо питання, пов'язане з покупкою авіаквитка дітям.

Авіаквитки для дітей до 1-го року

Поняття «авіаквиток для дитини до року» не існує. Всі авіакомпанії дітей-мандрівників поділяють тільки на дві категорії:

INF (інфант, немовля, дитина до 2 років);

CHD (чайлд, діти з 2 до 12 років).

Залежно від того, до якої категорії відноситься ваша дитина, змінюється розмір знижки, яку можна отримати при оформленні дитячого авіаквитка.

Авіаквитки для дітей до 2-х років (INF)

Дитина віком до 2-х років може летіти з батьками без окремого пасажирського місця в літаку безкоштовно. Попередньо потрібно оформити нульовий авіаквиток, інакше вашого малюка не пустять в літак.

При оформленні нульового авіаквитка потрібно вказати вік дитини на момент здійснення рейсу, а не на момент бронювання. Так якщо, в момент придбання авіаквитка вашій дитині 1 рік 9 міс., А в момент вильоту 2 роки 1 день, система бронювання видає помилку невідповідності дати народження. В цьому випадку, вибираючи тип пасажира, потрібно вказати «дитина 2-12 років» і оплатити його відповідно до спеціального тарифу для дітей.

aviakvytki-dlya-diteyaviakvytky-dlya-ditey-do-1-roku Згідно з правилами авіаперевезень, один дорослий може провезти безкоштовно тільки одну дитину до 2-х років, на кожну наступну дитину потрібно придбати окремий дитячий авіаквиток, призначений для дітей 2-12 років. Його вартість буде точна така ж, як для дітей цього віку. Такий же дитячий окремий авіаквиток потрібно купити, якщо ви хочете, щоб ваш малюк займав окреме місце.

Діти до 2-х років - повноцінні пасажири, тому з ними можна провозити багаж вагою до 10 кг. Дитячу коляску перевозять в багажному відділенні безкоштовно. Також, авіаперевізники надають можливість замовити для перевезення люльку для немовлят та спеціальне харчування.

Авіаквитки дітей з 2-х до 12 років (CHD)

На дітей віком від 2 років до 12 років оформляється дитячий авіаквиток з окремим місцем. Якщо на момент бронювання вашій дитині буде 11 років і 6 місяців, а на дату вильоту йому виповнилося 12 років і 1 місяць, то потрібно купувати дорослий квиток.

Ціна дитячого квитка залежить від авіакомпанії. У більшості авіакомпаній знижка на дитячий квиток на літак становить 50%, але іноді може бути вище - до 70%.

Що стосується багажу для дітей від 2 років до 12 років, то норми і правила провезення багажу такі ж, як і у дорослих.