Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

7 хитрощів, які можуть стати в нагоді в літаку під час перельоту

perelit-v-saloni-litakaperelit-litak Все частіше люди добираються з міста в місто або в іншу країну літаком. У наш час - це найшвидший спосіб переміщення. Ми розповімо вам про хитрощі, деякі комусь знадобляться в літаку під час перельоту, а інші неприємно здивують. У будь-якому випадку, про них варто дізнатися, перш ніж вирушати в авіаподорож.

Ввічливій людині і «карти в руки»

Про норми поведінки знають всі, на них ми зупинятися не будемо. Відзначимо лише те, що ввічливість і тактовність налаштовує на потрібну хвилю. Наприклад, прояв люб'язності по відношенню до бортпровідниць цілком може гарантувати приємні бонуси. Сфера впливу у стюардес набагато ширше, ніж здається. Вони можуть пересадити вас на більш комфортне місце в літаку, навіть з економ-класу - в перший або бізнес-клас. Також можуть і замінити блюдо на інше з меню першого класу. Так що, посмішка і ввічливість насамперед.

Вільні місця

Буває, що літаки не заповнюються на 100% пасажирами. У цьому випадку, після закінчення посадки можна зайняти будь-яке вільне місце в салоні.

На місцях біля ілюмінатора холодніше

Температура за бортом літака може досягати -60 - 65 ° С, що призводить до охолодження фюзеляжу. Найсильніше це відчувається на місцях біля ілюмінатора, особливо влітку, коли всі ходять в легких сукнях, шортах і майках. Тому якщо вам хочеться милуватися з вікна красивими пейзажами, краще одягнутися тепліше.

Більше простору

pid-chas-perelotu Переліт в салоні літака можна зробити набагато комфортніше своїми силами. Збільшити простір, наприклад, можна піднявши підлокітники біля проходу і вікна. В результаті буде набагато більше місця, і зручніше стане сідати в крісла або вставати.

Відкидні столики і кишеньки крісел - одні з найбрудніших предметів в літаку

Як показує досвід, що накопичився за час польоту сміття частенько виявляється в кишені крісла. На жаль їх чистять далеко не так ретельно, як цього хотілося б. Правда про відкидні столики ще суворіша: їх нерідко використовують для того, щоб поміняти дитині підгузки. Тому візьміть із собою в літак вологі серветки, не кладіть їжу на столик повз підношення, а особисті речі краще залиште в сумці.

Меню на вибір

Багато авіакомпаній пропонують спеціальне меню на вибір. Це може бути вегетаріанське, іудейське, мусульманське, індуське меню. Найчастіше така їжа смачніша, ніж стандартні страви. А ще спеціальне меню подають швидше. І до речі, розмір порцій теж може відрізнятися, наприклад, найбільші порції в іудейських стравах.

Кількість напоїв необмежено

v-saloni-litaka Найчастіше авіакомпанії дотримуються черговості подачі. Наприклад, спочатку бортпровідниці розносять напої, потім їду, далі каву або чай. Між кожною подачею проходить півгодини, тому любителям запивати бургери колою, радимо запастися напоями заздалегідь. А ще напої необмежені, тому можна сміливо просити три банки за раз - не відмовлять.