Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Як відбувається переліт з пересадкою

peresadka-na-inshyy-litakПрямі перельоти, зрозуміло, самі зручні та 

комфортні. Але в деякі точки світу просто не існує прямих рейсів, і дістатися до них можна тільки з пересадкою.

Яким чином відбувається переліт з пересадкою, чим транзитний рейс відрізняється від прямого

  • Прямий рейс - це рейс, коли переліт з аеропорту вильоту в аеропорт призначення здійснюється на одному літаку.
  • Переліт з пересадкою – той випадок, коли ви летите до місця призначення найчастіше на двох літаках, а під час перельоту у вас буде зупинка, під час якої вам потрібно буде перейти з одного літака в інший.

Особливості пересадок в залежності від авіакомпаній, які обслуговують рейси

Транзитний переліт може здійснюватися як однією, так і різними авіакомпаніями.

  • У разі, коли переліт здійснює одна компанія, вам спочатку потрібно буде сісти в перший літак цієї авіакомпанії, а в транзитному аеропорту, пересісти в інший літак, що належить цій же авіакомпанії.
  • У разі, коли переліт здійснюють кілька авіакомпаній, ви спочатку сідайте в літак однієї авіакомпанії, а в транзитному аеропорту, пересідаєте в літак, що належить іншій авіакомпанії. Ці авіакомпанії можуть бути пов'язані або не пов'язані один з одним партнерськими відносинами.
  • Якщо ви здійснюєте переліт за допомогою авіакомпаній-партнерів, у вас на руках буде одна маршрутна квитанція, в яку внесено обидва ваших перельоту, а за стиковку і пересадку відповідають авіакомпанії.
  • Якщо авіакомпанії не пов'язані між собою партнерськими відносинами, маршрутних квитанцій буде дві - на кожен рейс окремо, а за стиковку і пересадку відповідають вже не авіакомпанії, а тільки ви.

Як оформляється багаж при перельоті з пересадкою

perelit-z-peresadkoyu

Якщо у вас на руках буде одна маршрутна квитанція, то багаж ви зможете зареєструвати відразу до кінцевого пункту, і про нього вже подбає сама авіакомпанія.

Якщо маршрутних квитанцій буде дві, то вам буде необхідно відразу після прильоту в транзитний аеропорт самостійно отримати багаж, а потім знову здати його при посадці на наступний рейс.

Крім того якщо ви перевозите речі, що підлягають обов'язковому декларуванню, то на пересадці вам також доведеться отримувати багаж і знову його реєструвати на стикувальний рейс.

Де саме відбувається пересадка на інший літак

perelit-zdiysnyuye-odna-kompaniya

Інший літак в тому ж терміналі аеропорту

Найзручніший і швидкий варіант пересадки при перельоті - для пересадки вам не потрібно буде залишати ні аеропорт, ні термінал.

Інший термінал в цьому ж аеропорту

Цей варіант менш зручний і трохи складніше першого - тут вам знадобиться трохи більше часу на те, щоб зорієнтуватися і перебратися в інший термінал.

інший аеропорт

Найскладніший варіант пересадки. Для того щоб пересісти на інший літак, необхідно буде переїхати в інший аеропорт, а на це знадобиться додатковий час і вимагає особливої уваги і підготовки перед польотом - вам потрібно буде вивчити маршрут до іншого аеропорту, візові правила країни транзиту і, можливо, зробити транзитну візу.