Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

У чому різниця між стикувальним рейсом і рейсом з пересадкою

reys-zi-stykuvannyam-odyn-aviakvytokz-peresadkoyu-aviakvytokБільшість пасажирів вибирають тільки прямі рейси для перельоту, вони бояться невідомості та не хочуть зайвих проблем. Але є інша категорія пасажирів, які навпаки, вибирають стикувальні маршрути і рейси з пересадкою. Для чого їм потрібні такі складнощі? Чим відрізняється стикувальний рейс від рейсу з пересадкою? І коли має сенс вибирати рейс зі стикуванням і пересадкою?

Стиковка

Стиковка - це політ з посадкою в одному або декількох 

пунктах з одним квитком на літак. Зупинки робляться для зміни повітряного судна - тобто пасажири залишають в пункті зупинки один літак, переходять в аеропорт, щоб пересісти в інший лайнер.

При стикувальному рейсі - один авіаквиток, один номер бронювання, одна авіакомпанія (можуть бути компанії партнери і дочірні). Оплачується такий авіаквиток один раз на сайті авіакомпанії або на сайті посередника.

Стиковка може проходити від 1 години до доби. Повторна реєстрація не потрібна, вона оформляється один раз - в аеропорту відльоту. При цьому ви отримуєте один загальний посадковий талон або два відразу на обидва відрізка шляху, який потрібно пред'явити в проміжному аеропорту.

reys-zi-stykuvannyam-i-peresadkoyu

Митницю в транзитній зоні проходити не потрібно. А тим пасажирам, які під час стикування будуть знаходитися в транзитній зоні, не доведеться проходити і прикордонний контроль. А ось якщо ви хочете вийти в місто і познайомитися з культурою країни, варто уточнити заздалегідь, які документи необхідні для перебування, чи потрібна при цьому віза і який тип її потрібен.

Що стосується багажу, то він здається в аеропорту відльоту. У стикувальному аеропорту вам ніяких дій проводити не потрібно, його співробітники авіакомпанії перенавантажуватимуть на інший рейс. Винятком становлять лише деякі країни і аеропорти в яких потрібно проводити огляд багажу навіть при стикувальних рейсах.

Пересадка

Пересадка - це подорож на двох або декількох літаках з різними авіаквитками, при цьому, найчастіше за все, авіакомпанії різні.

Якщо ви придбали різні авіаквитки, то процедуру реєстрації і посадки та догляду службою безпеки доведеться проходити в кожному пункті посадки, при цьому пасажир сам відповідає за своє майно. Тобто багаж в аеропорту пересадки доведеться отримати і знову здати.

Порада: на рейс зареєструватися краще заздалегідь шляхом онлайн-реєстрації. Це дозволить вам зареєструватися відразу на обидва рейси і заощадити масу часу.

Коли має сенс вибирати рейс зі стикуванням і пересадкою?

reys-z-peresadkoyu-aviakvytok Якщо ви хочете подивитися населений пункт в транзитній зоні, краще купити квиток на літак з пересадкою. Існують країни, які дозволяють транзитне перебування в місті без візи до двох-трьох діб. Досить пред'явити авіаквиток, що підтверджує, що в названий термін ви полетите з країни.

 

Стикувальні рейси і рейси з пересадкою можуть виявитися дешевше прямих - до 30-40% від первісної суми. Завдяки таким рейсам подорож в країну мрії не загрожує обернутися фінансовою кризою.