Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Переліт дитини без батьків

dytyna-bez-batkiv-v-litaku  Кожна авіакомпанія встановлює свої правила перельоту дитини без батьків або опікунів. Тому в першу чергу, що потрібно зробити батькам - це зв'язатися з обраної авіакомпанією і уточнити чи можливий взагалі переліт дитини без батьків на літаках даної авіакомпанії, чи надається у них послуга «супроводу дитини». Якщо самостійний переліт дитини можливий, уточніть, скільки буде коштувати для вас дана послуга. які документи потрібні і яким буде порядок оплати послуги.

Далі вам необхідно буде звернутися в представництво авіакомпанії, заповнити заяву на перевезення несупроводжуваного дитини і забронювати послугу.

Зазвичай послуга супроводу дітей обов'язкова в тому випадку, якщо самостійно летить дитина у віці від 5 до 12 років. Але за бажанням батьків супровід можна замовити і для дітей і старшого віку - до 16 років. І лише, деякі авіакомпанії беруться супроводжувати дітей молодше 5-ти років.

Увага!

-Бронювання послуги здійснюється тільки в офісах власного продажу авіакомпаній

-Квиток на літак оформляється тільки після підтвердження оплати послуги «супровід дитини».

-Оформляти послугу «супровід дитини» і купувати авіаквиток краще заздалегідь, тому що авіакомпанії зазвичай виділяють обмежену кількість місць на дітей, які потребують супровід. Якщо ліміт вичерпано, вашій дитині можуть відмовити.

Реєстрація на рейс дитини, яка летить без родичів

-Реєстрація дитини, який летить без батьків, можлива тільки в аеропорту.

-Попередня або онлайн-реєстрація неможлива.

perelit-dytyny-bez-batkiv На стійці реєстрації в першу чергу вам потрібно буде пред'явити паспорт або свідоцтво про народження дитини, заяви і підтвердження оплати послуги на перевезення дитини.

Для міжнародних рейсів додатково знадобиться віза (якщо планується переліт в візову країну), закордонний паспорт, нотаріально завірена згода батьків.

Також вам необхідно буде мати окремий документ-анкету з докладними контактними даними тих, хто зустрічає і проводжає дитини. Анкета оформляється або в авіакасі при купівлі авіаквитка, або на стійці реєстрації в аеропорту. Той, хто зустрічає дитину людина обов'язково повинна мати при собі документ, що засвідчує особу. Без такого документа дитини йому не віддадуть.

Зазвичай після реєстрації на рейс всі документи дитини кладуть у великій яскравий конверт-сумочку з написом UM (unaccompanied child, тобто «несупроводжуваний дитина» або «діти без супроводу»).

Дитина без батьків в літаку

На борту літака дитина зазвичай знаходиться під наглядом старшого бортпровідника. Авіакомпанії часто дарують дітям ігрові набори. Тут його обов'язково нагодують, розважать і супроводжуватимуть при необхідності в туалет.

dytyna-letyt-bez-rodychiv Якщо дитина без батьків летить на транзитному та трансферному рейсі

Правилами не всіх авіакомпаній передбачена послуга супроводу дитини на рейсах з пересадками.

Якщо обрана вами авіакомпанія готова брати на себе таку відповідальність, то такі випадки в аеропортах для дітей передбачені спеціальні ігрові кімнати, де зазвичай є телевізор, іграшки, все необхідне для малювання.