Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Що робити, якщо ви запізнилися на літак або на реєстрацію

запізднення_на_регістраціюПроспали, переплутали час або дату вильоту, не продзвенів будильник... Така неприємність може трапитися з кожним з нас. Що робити, якщо ви запізнилися на літак? Кілька корисних порад допоможуть вам заощадити гроші і нерви.

Якщо ви запізнилися на реєстрацію, але літак ще не злетів

В цьому випадку у вас ще залишився шанс потрапити на літак. У більшості аеропортах працюють стійки реєстрації для тих пасажирів, хто запізнився. Але майте на увазі, що ця процедура зазвичай платна. Якщо ви не знайшли такої стійки, то вирушайте на пошук представника авіакомпанії, який може провести вас на борт літака, поки той ще не злетів. Але пам'ятайте про процедуру передпольотної підготовки. Якщо до вильоту залишилося зовсім мало часу, то ви можете не встигнути потрапити на борт.

Якщо ви пройшли реєстрацію, але спізнилися на посадку

І хоча така ситуація трапляється досить рідко, але все ж не виключена. В цьому випадку вам потрібно якомога швидше звернутися до представника авіакомпанії. Можливо вас ще встигнуть посадити на літак.

Якщо ви запізнилися на реєстрацію, літак вже вилетів

 Якщо реєстрація на літак вже закінчилася, це ще не означає, що все втрачено, особливо, якщо авіаквиток куплений туди-назад, цілком можливо, вам вдасться поміняти авіаквиток на інший рейс, якщо, звичайно, будуть вільні місця в літаках.

запізднення_на_реестрацію_купити квиток_iFly_uaКуди звертатися для обміну авіаквитка

  • Якщо ви купували авіаквиток безпосередньо, то підійдіть до стійки реєстрації.
  • Якщо ви купували авіаквиток через посередника, зв'яжіться відразу з ним.

Але майте на увазі, що частина суми за зданий авіаквиток ви напевно втратите, а безповоротні квитки повернути не зможете взагалі і вам доведеться купувати новий квиток за його повну вартість. Крім того, якщо у вас був куплений квиток на літак з пересадкою, автоматично анулюються всі перельоти, і, відновлювати доведеться їх всі, а не тільки переліт на тому рейсі, на який ви запізнилися.

Якщо Ви запізнилися на стикувальний рейс з вини авіаперевізника

 

запізнилися_на_реестрацію_літак_вилетів

Якщо ви летите транзитним рейсом по одному квитку, але спізнилися на стикувальний рейс з вини авіакомпанії, то відразу зверніться до представництва авіакомпанії. Якщо стикувальний рейс належить іншій авіакомпанії, то необхідно зробити позначку про затримку рейсу і пред'явити її на стійці реєстрації авіаперевізника, на рейс якого ви не потрапили.

При цьому вам зобов'язані:

обміняти ваш посадковий талон і посадити вас на найближчий рейс без штрафів і неустойок;

надати безкоштовний телефон, для дзвінка близьким, щоб повідомити їм про вашу затримку;

до наступного рейсу розмістити вас в готелі;

оплатити воду, обід або вечерю.

Якщо ви купили два авіаквитки окремо, то в разі запізнення на другий рейс через затримку першого, відповідальність за це лежатиме тільки на вас самих.

 


В цьому випадку вам потрібно буде зв'язатися з представництвом авіакомпанії і обміняти свій авіаквиток за умовами тарифу.