Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Перевезення багажу в салоні літака

 Правила перевезення багажу у різних авіакомпаній свої, але ознайомитися з ними необхідно при підготовці до подорожі. Плата за перевезення тварин, музичних інструментів, спортивного спорядження також різна.

Ручна поклажа - це особисті речі, що перевозяться в салоні літака безкоштовно загальна вага, яких не перевищує п'ять кілограм на одного пасажира, але можуть бути і винятки, встановлені авіакомпанією. При реєстрації на рейс відбувається зважування такого багажу і прикріплюється Безномерна бирка «ручна поклажа».

Також без справляння плати пасажир має право провозити такі речі, якщо вони знаходяться при пасажирі і не вкладені в багаж:

    дамська сумочка або портфель;
    папка для паперів;
    парасолька;
    ттину
    букет квітів;
    верхній одяг;
    друковані видання для читання в польоті;
    дитяче харчування для дитини під час польоту;
    телефон стільникового зв'язку;
    фотоапарат;
    відеокамера;
    портативний комп'ютер;
    костюм в портплед;
    дитяча колиска при перевезенні дитини;
    милиці, носилки або крісло-коляска при перевезенні пасажира з обмеженими фізичними можливостями;

 Вищевказані предмети не пред'являються для зважування, не підлягають оформленню і не маркуються бирками, як ручна поклажа.

Норма провозу багажу:

Норма безкоштовного провозу багажу, може відрізнятися в залежності від авіакомпанії, але не може бути менше 10 кг. на одного пасажира.

Перевезення великовагового (понад 32 кілограм) або негабаритного (габарити в сумі трьох вимірів перевищують 203 см.) Багажу оплачується виходячи з його фактичного ваги за встановленими авіакомпанією тарифів.

Правила перевезення багажу при перевезеннях за участю декількох перевізників.

Однакові багажні правила діють на всю перевезення за участю декількох перевізників: від пункту вильоту до кінцевого пункту прильоту. Багажні правила включають в себе як норму безкоштовного провозу багажу, так і тарифи за перевезення наднормативного багажу. (Можливі виключення, для отримання докладної інформації зверніться до оператора або в авіакомпанію.)

Перевезення тварин:

Тварини або птиці можуть перевозитися в салоні повітряного судна за згодою перевізника, а пасажир зобов'язаний подати необхідні документи, які можуть знадобитися, для кожної авіакомпанії вони свої, тому список документів необхідно уточнювати заздалегідь.

 Тварини або птиці при перевезенні повітряним транспортом повинні бути поміщені в міцний контейнер (клітку), що забезпечує необхідні зручності при перевезенні, з доступом повітря і надійним замком (замком). Клітка для птахів повинна бути покрита щільною світлонепроникної тканиною.

Вага кімнатного тваринного (птиці), вага контейнера (клітки) і їжі, призначеної для харчування тваринного (птиці), оплачується пасажиром згідно з тарифом, встановленим авіакомпанією.

Провезення багажу індивідуальний для кожної авіакомпанії і залежить не тільки від типу літака, але і від правил, встановлених аеропортами, міжнародними угодами, законодавством країн.

Ви можете уточнити правила і норми провозу багажу вибравши відповідну вас авіакомпанію, якщо ви не знайшли в запропонованому списку необхідну авіакомпанію, уточнюйте інформацію у оператора або безпосередньо у компанії-перевізника.