Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Коли варто купувати найдешевші авіаквитки

найдешевші авіаквитки Спираючись на статистику моніторингу цін авіаквитків на українському ринку з 2014 року, ми рекомендуємо купувати квитки на літак не пізніше, ніж за 70-100 днів до вильоту. Якщо Ви маєте можливість, бронюйте рейси з вильотом у вівторок, середу, четвер - в п'ятницю, суботу, неділю, понеділок ціна на авіаквитки вище. Також зверніть увагу, що авіаквитки туди-назад набагато дешевше, ніж покупка спочатку на рейс туди, потім на авіарейс назад. Якщо ж Ви не прив'язані до дат, обов'язково подивіться вартість квитків на сусідні дати, ми одні з небагатьох, хто при кожному пошуку надає інформацію про ціну авіаквитків на альтернативні дати.

Регулярні рейси

Дані рейси затверджуються угодами на рівні галузевих міністерств країн, між якими виконуються авіарейси. Виконуються згідно зимового, яке діє з 29 березня по 24 жовтня, і річному, яке діє з 25 жовтня по 28 березня, розкладом. Основними плюсами регулярних рейсів є: велика, в порівнянні з чартерами, пунктуальність часу вильоту; можливість вибору безбагажного тарифу; в більшості випадків реєстрація на рейс онлайн; новіші, в порівнянні з чартерами, літаки і більш висококваліфікований екіпаж. З мінусів, як правило, висока в порівнянні з чартером ціна і недостатня кількість прямих рейсів на деякі курортні напрямки.

Чартерні рейси

Чартерні рейси Організатором подібних рейсів виступає консолідатор, найчастіше це великий туроператор, або організація, що діє в інтересах одночасно декількох туроператорів. У багатьох з нас чартерні рейси асоціюються з думкою з двотисячних, хоча на поточний етап часу, особливо після подій осені 2017 року, авіарейси виконуються в 96% випадках строго за розкладом, Ми вважаємо, що починаючи з сезону 2018 року залишиться тільки одна відмінність чартерного рейсу від регулярного - це момент виписки бланка електронного авіаквитка, в більшості випадків це відбувається в день перед вильотом, але звертаємо Вашу увагу, що з даного правила є виняток, ми маємо можливість оформити авіаквиток на протязі 24 годин з моменту бронювання на багато рейсів авіакомпаній AZUR Air і Elinair та інших. Що стосується розкладу чартерних рейсів, в даному випадку загальноприйнятих правил немає, починається навігація до початку сезону і закачується в момент його закінчення в залежності від типу відпочинку і країни, куди виконується авіапереліт. Основними плюсами чартерів є: ціна авіаквитка і наявність прямого перельоту в певні міста, куди не виконуються регулярні рейси або виконуються в недостатній кількості, до таких міст можна віднести Бургас, Анталья, Тіват.

Прямий рейс

В даному випадку все досить просто, прямий рейс - це авіарейс, який виконує безпересадочний авіапереліт з одного міста в інший. Плюси - заощаджений час і відсутність зайвих посадки і зльоту, мінуси - прямий рейс частіше дорожче рейсу з пересадкою.

Рейс з пересадкою

рейс з пересадкою На перший погляд, все досить просто - рейс з пересадкою і ніяких нюансів: незручно, довго і так далі, ми маємо іншу точку зору і постараємося вам все детально розповісти. Плюси: ціна авіаквитка; при тривалому перельоті є можливість кілька годин провести в кафе аеропорту пересадки, що перетворює довгий виснажливий переліт в два або кілька коротких перельоту і економить сили; в разі пересадки в аеропорту міста, який ви хотіли відвідати, ви маєте можливість вибрати рейс з довгої пересадкою, яка вам дозволить відвідати улюблене місто і вже далі продовжити подорож в кінцевий пункт, при цьому існує велика ймовірність заощадити гроші на покупку авіаквитка, як правило ніж довше час пересадки, тим нижче вартість авіаквитка. У подібних випадках звертаємо вашу увагу, що не всі країни доступні для відвідування без наявності візи, обов'язково поставтеся до цього питання уважно, звернувшись для роз'яснень з даного питання краще в консульство країни, в якій ви плануєте коротку. зупинку. На даний нюанс також варто звернути увагу, якщо Ви купуєте на так званий «стикувальний» рейс з пересадкою, який виконується різними авіакомпаніями, які не мають код-шерінгової угоди, при здійсненні пересадки вам буде потрібно пройти паспортний контроль на вихід і нову реєстрацію на наступний рейс , що в деяких випадках може зажадати наявність візи для відвідин країни на кілька хвилин, в якій ви робите пересадку.

Розклад авіарейсів

Для вашої зручності, шановні Клієнти, на сторінці кожного міста, куди виконуються авіаперельоти, назва яких Ви можете побачити на сторінці Розклад авіарейсів, є можливість ознайомитися з розкладом регулярних авіарейсів в дані міста. З розкладом чартерних рейсів Ви можете ознайомитися на сторінці Чартери.