Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Як зорієнтуватися в міжнародному аеропорту

в міжнародному аеропорту Які процедури пасажири проходять в аеропорту? Всі авіакомпанії мають єдину систему для організації вильоту пасажирів в аеропортах, а саме:

• прибуття в аеропорт і проходження огляду при вході в будівлю аеропорту;

• реєстрація на рейс і видача посадочного талона;

• проходження паспортного, візового, митного та інших видів контролю;

• проходження спеціального огляду перед входом в зону посадки;

• початок посадки пасажирів і вихід на посадку через телетрапами або автобус;

• Посадка в літак.

В аеропорту орієнтуйтеся по покажчиках. Вони стандартні у всіх аеропортах. Не соромтеся попросити допомогу у співробітників аеропорту. Їх завжди можна знайти на стійках з написом «Infomation», «Custom Service», «Help». Вся важлива інформація оголошується по гучномовному зв'язку.

Перед рейсом

в міжнародному аеропорту Підготуйте всі необхідні для подорожі документи:

• паспорт;

• квиток туди і назад;

• віза, в тому числі транзитна;

• документ, який підтверджуватиме проживання або запрошення за місцем перебування;

• страховка, якщо така є;

• згоду на виїзд для дитини, якщо він подорожує тільки з одним батьком або зовсім без батьків;

• гроші на непередбачені обставини.

Роздрукуйте свою маршрутну квитанцію квитка і виділіть маркером головну інформацію:

• номер рейсу;

• час вильоту і прильоту (завжди вказується місцевий час аеропорту);

• термінал вильоту;

• назва авіакомпанії.

Буде корисно дізнатися заздалегідь, яким транспортом можна дістатися до потрібного аеропорту і терміналу вильоту. Актуальну схему аеропорту краще вивчити на офіційному сайті аеропорту.

Зараз на багато рейсів можна пройти реєстрацію заздалегідь онлайн з дому на сайті авіакомпанії. Така реєстрація відкривається, як правило, за 24 години і закінчується за 1 годину до вильоту. У деяких авіакомпаній ця послуга може бути платною.

Потрібно дізнатися, скільки кілограм ручної поклажі ви можете провести саме на вашу квитку в салоні літака і скільки багажу можна буде здати на реєстрацію в багажне відділення, щоб потім не платити за раптово зайвий кілограм. Перевірте надійність упаковки багажу.

Якщо є пересадка на інший рейс, уточніть, як саме вона здійснюється, через які аеропорти, термінали і якими авіакомпаніями.

термінал

Міжнародний аеропорт може мати кілька терміналів і зон вильоту / прильоту з різними дорогами і транспортом між ними. По прибуттю в аеропорт краще відразу визначити, з якого терміналу призначений виліт вашого рейсу і як до нього дістатися, так як іноді між разними терміналами відстань може бути в кілька кілометрів. Номер терміналу написаний в маршрутної квитанції і на покажчиках при в'їзді в аеропорт.

Якщо ви летите в місто всередині цієї ж країни, то потрібно слідувати за вказівниками «Domestic flights» - внутрішні авіалінії. Якщо далі ви полетите в іншу країну, то за вказівниками «International flights» - міжнародні авіалінії. А як тільки доберетеся в потрібний термінал, шукайте вивіску «Departures» - вильоти.

Реєстрація

Перед рейсом Як правило, час початку реєстрації в аеропорту за 3-2 години до вильоту, а закінчення за 1 годину - 40 хвилин. Але завжди слід прийти заздалегідь. По-перше, черги в аеропорту можуть утворитися де завгодно і в будь-який час. По-друге, щоб уникнути такого поняття як перепродаж, коли не всі пасажири, хто купив квиток, поміщаються на рейс і змушені летіти наступним. Як тільки ви увійшли в будівлю аеропорту, знайдіть потрібний номер рейсу на великому табло вильоту рейсів. Там буде написано фактичний час вильоту рейсу, «counter» - номер стійки реєстрації, куди потрібно пройти, і час початку посадки в літак.

Реєстрація може бути розбита по секторах, наприклад, A, B, C і т.д., але напрямок до них завжди показано на покажчиках. Стійки зазвичай ще розділені на економ- і бізнес-клас. Не забудьте звірити номер рейсу з номером, вказаним над стійкою реєстрації.

Співробітник аеропорту на стійці реєстрації після пред'явлення паспорта видасть посадковий талон, на якому написаний номер виходу на посадку, час її закінчення і вже певний номер місця в літаку. Маршрутну квитанцію показувати не обов'язково. Також в момент реєстрації зважать багаж і ручну поклажу, наклеять бирку на валізу і на посадковий талон. Якщо виявиться перевага, доведеться йти в касу для оплати. Не забудьте відразу поцікавитися усіма нюансами перельоту, особливо, якщо ви прямуєте з пересадками.

 Уточніть у агента:

• як пройти до потрібного виходу;

• перенавантажуватимуть чи ваш багаж в пункті пересадки самостійно, або вам потрібно його буде перереєструвати (іноді цього вимагають митні правила країни);

• чи можуть вам видати відразу посадочні талони на всі перельоти, якщо їх декілька, або вам також потрібно буде підійти до стійки реєстрації в пункті пересадки.

Якщо ви вже зареєструвалися на рейс через інтернет або в автоматичній стійці саморегистрации, вам все одно потрібно прийти в аеропорт не пізніше зазначеного часу, щоб багаж встигли закинути в літак. Але для таких пасаж