Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Реєстрація авіаквитків онлайн

Реєстрація авіаквитків онлайнКожен, хто хоч раз літав на літаку, добре пам'ятає довжелезні черги до стійки реєстрації. Звичайно, пасажири першого і бізнес-класу проходять процедуру реєстрації на рейс в рази швидше, ніж пасажири економа. Однак у останніх є цілком реальний шанс не нудитися в черзі, а відразу перейти на наступний етап. Секрет - в онлайн-реєстрації.

 

Онлайн-реєстрація доступна на сайтах більшості авіакомпаній. Найчастіше онлайн-реєстрація відкривається за 23 години до вильоту. Пройти її можна в будь-який момент, але не пізніше, ніж за 1 годину до того, як літак підніметься в небо. Все, що потрібно для онлайн-реєстрації авіаквитка - стабільний сигнал інтернет-з'єднання, знання адреси сайту авіакомпанії і даних замовлення. Майже у кожної авіакомпанії реєстрація електронних квитків на літак винесена в окремий розділ сайту, тому знайти потрібну кнопку буде просто. Процедура онлайн-реєстрації займає кілька хвилин проти півгодини і більше в черзі в аеропорту.

При реєстрації авіаквитків ви можете вибрати зручні місця в літаку. Це безумовний плюс - можна дочекатися відкриття реєстрації онлайн і спокійно вибрати те саме заповітне місце біля ілюмінатора.

Посадковий талон ви отримаєте на електронну пошту. Іноді можна роздрукувати його відразу після проходження онлайн-реєстрації, без очікування листи. Посадковий талон потрібно обов'язково роздрукувати, інакше вас не пустять в літак. Посадковий талон можна роздрукувати в кіосках самостійної реєстрації в деяких великих аеропортах.

купили квиток на рейси спільної експлуатації. Існують спеціальні програми для мобільного телефону, які допомагають самостійно пройти онлайн-реєстрацію. Однак таку послугу надають не всі авіакомпанії. Процедура відрізняється тим, що після проходження реєстрації ви отримаєте СМС зі штрих-кодом, за яким потім можна буде роздрукувати посадковий талон в аеропорту.

Реєстрація квитків на літак через інтернет доступна не для всіх пасажирів. Якщо вам потрібно здавати багаж, то постояти в черзі все ж доведеться. Ви зареєструвалися онлайн, але багаж будете здавати в загальному порядку. Щоб здати багаж, доведеться вставати в чергу - в великих аеропортах в окрему, для тих, хто так само, як і ви, зареєструвався онлайн, а в дрібних - в загальну.

Якщо у вас немає багажу, але є ручна поклажа - радійте, в черзі стояти не потрібно. Друга умова - ви не везете з собою тварину. Третя умова - вам не потрібні додаткові послуги (супровід дитини, інвалідне крісло, люлька і ін.). Деякі авіакомпанії може не підтримувати послугу онлайн-реєстрації для пасажирів, які купили квиток на рейси спільної експлуатації.