Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

На чому економлять бюджетні авіакомпанії і лоукостери

prodazh-kvytkiv-lowcostbyudzhetni-aviakompaniyi Бюджетні та низькотарифні авіакомпанії, лоукостери, лоукост і дискаунтери - це все назви одного й того ж дешевого виду авіатранспорту, який надає своїм пасажирам можливість літати дешевше, за рахунок скорочення числа необов'язкових послуг, що входять у вартість звичайних авіаквитків

За рахунок чого економлять бюджетні і низькотарифного авіакомпанії, лоукостер, лоукост і дискаунтери

1. Економія на аеропортових зборах

Аеропортовий збір стягується з авіакомпанії аеропортом за обслуговування літака. Цю плату включають у вартість авіаквитків, тобто фактично беруть з пасажирів. Для того щоб знизити розмір аеропортового збору і, відповідно, ціну перельоту, бюджетні авіакомпанії користуються найдешевшими аеропортами, наприклад, тими, які розташовані далеко від міста, старіший і з більш дешевою інфраструктурою.

2. Економія на парковці в аеропорту

Для того щоб не платити за парковку бюджетні авіакомпанії намагаються максимально скоротити час перебування своїх літаків в аеропорту. Літаки лоукостерів зазвичай «ночують» тільки в своїх аеропортах-хабах.

3. Економія на часі і частоті рейсів

Розклад більшості бюджетних авіакомпаній лоукостерів складено з урахуванням тимчасових, денних і сезонних коливань цін на аеропортові збори.

4. Економія на ремонті і обслуговуванні літаків

byudzhetni_aviakompaniyi Не лякайтеся, економія на ремонті і обслуговуванні літаків в даному випадку не означає, що літаки не ремонтують і не обслуговують. Справа в тому, що бюджетні авіакомпанії намагаються літати тільки на нових літаках. Тому що на нові машини завжди дають гарантію 3-5 років, а новий літак рідко потребує ремонту в перші роки експлуатації.

5. Економія на комфорті пасажирів

Для того щоб розмістити в салоні літаку якомога більше пасажирів, лоукостери часто використовують літаки, в салонах яких більше крісел, ніж в літаках класичних авіакомпаній. Тому тут вузькі проходи і менше простору для ніг.

6. Економія на харчуванні на борту

Лоукостери і бюджетні компанії не годують пасажирів в польоті безкоштовно.

7. Економія на ранній продажу квитків і на неповоротних квитках

Досить часто лоукостер починають продавати квитки за півроку. Виходить, що ви надаєте авіакомпанії щось на зразок безвідсоткового кредиту - вона весь цей час безкоштовно зможе користуватися вашими грошима. Більшість лоукостерів продають неповоротні авіаквитки, що скорочує їх ризики втрати грошей.

8. Економія на засобах покупки квитка

byudzhetni-aviakompaniyi-i-loukostery Лоукостер зазвичай продають свої квитки через інтернет.

9. Економія на виборі місць в салоні літака

Лоукостери, на відміну від класичних авіакомпаній не надають безкоштовної можливості вибору місця в салоні літака.

10. Багаж

Якщо ви купуєте бюджетний авіаквиток у лоукостера, то в вартість авіаквитка зазвичай входить тільки ручна поклажа, а за багаж потрібно доплачувати окремо. При цьому, доплата за перевезення одного вашої валізи може бути вдвічі більше ціни самого квитка.