Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Що робити, якщо рейс на літак скасований або затриманий?

reys-vidkladenoskasuvannya-reysu-v-ostanniy-moment Скасувати рейс можуть як за кілька хвилин до вильоту, так і за кілька днів. Скасування рейсу в останній момент - досить поширена ситуація.

Що робити, якщо рейс скасували, коли ви вже в аеропорту?

 • Перш за все пройдіть до стійки реєстрації та дізнайтеся причину скасування рейсу, уточніть час наступного рейсу або варіанти альтернативного перельоту.
 • Дізнайтеся про можливість надання вам безкоштовного харчування, готелю, телефонної картки, а ще краще попросіть у співробітника авіакомпанії спеціальне письмове повідомлення. У цьому повідомленні детально будуть розписані ваші права, в тому числі права на компенсацію за скасування рейсу, а також, що саме вам потрібно буде зробити, щоб отримати цю компенсацію
 • Перереєструйте квиток, якщо час наступного вильоту вам підходить. Не забудьте перереєструвати або отримати зданий багаж. Після цього чекайте вильоту в аеропорту або в готелі, або вирушайте додому (при наявності такої можливості).
 • Якщо ваш рейс скасований, а запропоноване вам авіакомпанією інший час вильоту не влаштовує, ви можете повернути квиток на літак. Для повернення авіаквитка потрібно буде звернутися продавця, в якого він куплений. Не обов'язково робити це відразу. Повернути авіаквиток можна і на наступний день, і через тиждень, і навіть після повернення з поїздки.
 • Обов'язково зробіть в авіаквитку позначку про скасування рейсу. Зберігайте всі оплачені в період очікування чеки. Все це може знадобиться вам для отримання компенсації.

reys-zatrymanoКорисні поради, які стануть в нагоді на випадок відміни або затримки рейсу

 • Перед бронюванням або покупкою авіаквитка завжди читайте правила авіакомпанії, щоб знати свої права. У правилах деяких авіакомпаній може бути зазначено, що вони не несуть відповідальності і не надають компенсації в разі, якщо рейс буде скасований.
 • Перед тим як виїхати з дому завжди телефонуйте в аеропорт або в авіакомпанію і уточнюйте, чи не скасовано ваш рейс.
 • Роздрукуйте електронний квиток або маршрутну квитанцію, і візьміть їх з собою, так як компенсацію або альтернативний квиток можна буде отримати тільки при підтвердженні бронювання.
 • Завжди кладіть в вашу сумку або валізу речі, які можуть стати в нагоді на випадок відміни або затримки рейсу, наприклад, зарядний пристрій для телефону або планшета, книгу, предмети особистої гігієни, невеликий запас їжі і води і тому подібне.
 • varianty-alternatyvnoho-perelot Про всяк випадок завжди майте при собі суму грошей, достатню для покупки іншого квитка. Якщо летіти потрібно терміново - то іноді це стає єдиним виходом.
 • У разі дуже важливою поїздки купуйте разом з авіаквитком окрему страховку на випадок затримки або скасування рейсу.