Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Правила перевезення рідини в літаку. Яку кількість рідини можна провозити в літаку

provezennya_ridynОбмеження на провезення рідин в літаку в основному накладаються на транспортування її в складі ручної поклажі. І перш за все це пов'язано з терористичною загрозою, з потенційною небезпекою використання рідини терористом в салоні літака прямо під час польоту.

Серйозні заборони на провезення рідин у ручній поклажі почали діяти з 2006 року.

Обсяг рідин, який дозволено проносити на борт літака

-Загальний обсяг рідин разом з упаковками, в яких вони знаходяться, не повинен перевищувати 1 літра на одну людину.

-Обсяг кожної окремо взятої рідини (також же, з огляду на упаковку) повинен знаходитися в межах 100 мл.

Як повинна бути упакована рідина

Всі ємкості і флакони з рідиною повинні бути обов'язково упаковані в один загальний прозорий пластиковий пакет розміром не більше 20х20 см. На борт літака дозволяється брати тільки один такий пакет. Все інше, що не помістилося в цей пакет, доведеться просто викинути, але краще здати у багаж перед вильотом.

Що відноситься до рідин

 handbags_water-До розряду рідин відносять: косметичні і туалетні засоби (парфумерія, шампуні, гелі, лосьйони, спреї, масла, фарби, креми, дезодоранти, піни для гоління, туш, губна помада і зубна паста)

-Продукти харчування (напої, консерви, ікра, сиропи, супи, сири, варення, домашні заготовки і тому подібне).

-Дитяче харчування, дієтичні продукти і медичні препарати (при наявності рецепта або довідки від лікаря), які можуть знадобитися під час польоту, класти в пластиковий пакет не потрібно.

Співробітники контролю безпеки можуть попросити вас відкрити дитяче харчування і спробувати його.

Перевезення рідин з Duty Free

Рідини, куплені в магазинах Duty Free, наприклад, алкоголь, парфумерія, не підпадають під загальні обмеження, які поширюються на перевезення рідин в салоні літака.

Але майте на увазі, що ви повинні право проносити їх в літак і виносити їх звідти тільки в вигляді, в якому ви їх купили, і тільки в закритому пакеті або в спеціальному запечатаному пакеті.

Перевезення рідин в багажі

provezennya-ridyn-u-uchniy-poklazhiЖорстко заданих норм і правил перевезення рідин в багажі зазвичай немає. Їх обсяг обмежується лише загальною вагою норми безкоштовного багажу.

Але обов'язково перевірте, щоб всі перевезені в багажі рідини були добре запечатані і упаковані, щоб уникнути їх протікання під час польоту.

Майте на увазі, що в кожній країні існують свої норми і правила ввезення алкоголю. Щоб уникнути неприємностей з ними краще ознайомитися заздалегідь.