Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Чи потрібна страховка при купівлі авіаквитка

 

vidmina-reysu-strakhuvannyastrakhuvannya-vid-zatrymky-reysu

Послуга страхування при купівлі квитка пропонується кожному пасажиру. Є кілька видів страховки, пов'язані вони зі здоров'ям або майном. З 2013 року від подібної послуги можна відмовитися, але фахівці запевняють, що вона необхідна. Які ж види страховок і компенсацій існують?

Види страховок при покупці квитка на літак

Існує 3 види страховок, які пропонуються купити кожному пасажиру під час придбання квитка:

- страхування багажу;

- страхування від нещасного випадку;

- страхування від затримки рейсу.

Страхування багажу - це компенсація при втраті або пошкодженні майна. Може захищати вона і від тимчасової втрати, якщо раптом валізи були відправлені не туди.

Страхування від нещасного випадку - це захист життя і здоров'я. Якщо в процесі посадки на літак, перельоту, пересадки відбувається нещасний випадок, проводиться відшкодування коштів на лікування. В умовах прописується і компенсація в разі загибелі пасажира.

Страхування від затримки рейсу - це можливість отримати гроші, якщо літак буде відкладений на 4 і більше години. При цьому оплата може бути фіксованою сумою або погодинної, наприклад, чим більше затримка, тим вище виплата. При цьому, не буде потрібно надання чеків.

Користь страховки при купівлі авіаквитка

strakhuvannya-vid-neshchasnoho-vypadku Чи потрібно брати страховку при купівлі авіаквитка, кожен вирішить для себе сам. Але в процесі перельоту можливі будь-які непередбачені обставини. Навіть пролита чашка кави може призвести до опіків, а це гарантує компенсацію. І хоча травми бувають рідко, зате ось багаж втрачається часто.

Перед вибором рейсу рекомендується почитати відгуки про авіакомпанію. Іноді з них очевидно, чи обов'язкова страховка при купівлі квитка. Якщо затримки бувають часто, то рекомендується не економити. Якщо багаж втрачається - це теж привід убезпечити себе.

Страховка часто пропонується «пакетом», в який включається захист і здоров'я, і багажу. Рідко подібна пропозиція коштує понад 10% вартості квитка, і таку незначну суму можна заплатити.

Відмова від страховки при купівлі авіаквитка

strakhovka-pry-kupivli-aviakvytka З 1992 року до 2013 року покупка авіаквитка без страховки була неможлива. Але сьогодні все по-іншому. Кожен пасажир сам вирішує, чи потрібна йому подібна послуга. Оплачується вона окремо і збільшує ціну квитка.

Купити страховку можна і окремо. Наприклад, людина може застрахувати своє життя за особливою програмою, в якій буде враховано і переліт. Звернутися за такою послугою варто безпосередньо до страхових агентів. Існують пропозиції для різних груп, і вони бувають актуальні під час подорожей. Адже важливо убезпечити себе не тільки під час дороги, але і в процесі перебування в іншій країні.