Мабуть, найдешевші квитки на літак

Дорослі від 12
Молодь 12-24
Діти 2-12
Немовля до 2
тільки бізнес

Авіаквитки без пересадок і з пересадками: плюси і мінуси

Рейс_з_пересадками_дешевші_прямих-рейсів Подорожувати в різні країни можна з десятками авіакомпаній, і пропонують вони купувати квитки на літак з пересадками і без. У кожного з варіантів є свої плюси і мінуси, і їх варто враховувати перед придбанням місця на рейс.

Які бувають пересадки?

Переліт через інші країни - це часта практика, адже прямих рейсів до багатьох куточків світу не існує. І це абсолютно не страшно, дочекатися потрібного рейсу в транзитному аеропорту не складно, але при цьому варто враховувати, що пересадки бувають різні:

- стикування в одному терміналі;

- виліт з іншого терміналу;

- виліт із іншого аеропорту.


Короткі пересадки часто відбуваються в рамках одного терміналу, тоді лише необхідно пройти в зал очікування, а по закінченню часу сісти на потрібний рейс. При цьому не потрібно проходити додаткові перевірки та не потрібна віза.

Виліт з іншого терміналу трохи складніше. В аеропорту необхідно уточнити розташування терміналу, з якого буде виліт. Часто дістатися до нього можна пішки, іноді передбачено спеціальний транспорт. При цьому можлива додаткова реєстрація на рейс, перевірка документів, багажу.

Найскладніша пересадка - з різних аеропортів. Тоді потрібно дістатися до місця старту. Щоб дізнатися маршрут, варто підійти до співробітників аеропорту, вони підкажуть кращі способи.

Плюс рейсів без пересадок

переліт_з_пересадкою_та_без-пересадкиПрямі рейси допомагають економити час. Прямий переліт - найшвидший спосіб потрапити в країну призначення. Але при цьому і найбільш витратний. Авіаквитки дешево без пересадки купити можна тільки по спецпропозиції, які бувають нечасто. Щасливими вважаються квитки на чартерні рейси, вони теж дуже швидкі і дешеві, але існують тільки популярні туристичні напрямки.

Головний плюс рейсів з пересадками

Вартість перельоту з пересадками завжди нижче, ніж прямого рейсу. Авіаквитки дешево купити без пересадки можна тільки на чартери або рейси лоукостерів. Пересадка ж на регулярних напрямках дозволяє заощадити до 50% вартості. Наприклад, можна дістатися до європейського міста за найнижчою ціною, а потім вже пересуватися на рейсах лоукостерів, які пропонують дуже вигідні варіанти.

Організація стоповера

стоповер_як_один_з_плюсів_рейсу_з_пересадкою

Стоповер - це зупинка в транзитній країні на час більше 24 годин. В даному випадку квитки купуються на різні рейси, а пасажир може побачити іншу країну за відведений час. Наприклад, пари днів цілком вистачить, щоб оглянути Мілан, Рим чи Венецію. Звичайно, потім чекає нова реєстрація на рейс, перевірка документів, але це не займає багато часу. І ще, при такій подорожі потрібно заздалегідь подбати про візу, щоб не виникло проблем з митним контролем.

 

Купити квитки дешево онлайн без пересадок і з пересадками можна на нашому сайті iFly.ua. Ми пропонуємо варіанти простих і складних маршрутів, при цьому бронювання миттєве і зручна система оплати.